Ślady - Jakub Małecki - audiobook

Ślady audiobook

Jakub Małecki

4,4

Opis

Wielobarwny i zaskakujący kalejdoskop ludzkich życiorysów.

Koniec świata za każdym razem wygląda inaczej. Jest pędzącą kulą, błyskiem szkła, odgłosem pukania do drzwi. Czasami nadchodzi w huku. Czasami cicho krąży wokół stołu.

Tadeusz ginie na wojnie, ale nie umiera cały. Pada na ziemię z rozerwaną głową, aby od tej pory trwać w życiach innych. Bożena, jego daleka krewna, zostaje światowej sławy modelką, nigdy jednak nie przestaje uciekać przed samą sobą. Ludwik, jej ojciec, co rano budzi się, nie wiedząc, kim jest, a jednak próbuje być kimś. Kolejne życiorysy przeplatają się coraz gęściej, tworząc niepokojącą mozaikę radości, tęsknot i lęków.

Wojna, miłość, szaleństwo i wspomnienia. Samotnicy, kochankowie i ofiary. Ludzie z wielkimi marzeniami i przeszłością, o której nieraz chcieliby zapomnieć. Ci, którzy żyją tylko w połowie, i ci, którzy chcą żyć wiele razy.

A pośród nich coś, o czym żaden z nich nie ma pojęcia. Choć niektórzy przeczuwają.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 6 godz. 37 min

Lektor: Andrzej Ferenc

Oceny
4,4 (40 ocen)
20
15
5
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
domslowikow

Nie oderwiesz się od lektury

Super! Piękna książka o życiu i przemijaniu, myślałem że nic nie przebije Dygotu, ta jest równi dobra. Polecam!
00
mlodekamyki

Nie oderwiesz się od lektury

Ulotne chwile zostawiają w nas trwałe ślady. Jakub Małecki po raz kolejny zatrzymuje czas i pozwala przyjrzeć się im z bliska.
00
Vista88

Nie oderwiesz się od lektury

bardzo sie ciesze ze przesluchalam tej ksiazki, byc moze zatroszcze sie zeby ja miec na polce. ksiazka niesamowicie opisuje zycie. wystawiam 5 gwiazdek, choc nie ukrywam, ze nie potrafie przytoczyc dokladnie co przesluchalam. i to jest dla mnie pewien spory minus. pamietam ze bylo to super, ale nie pamietam konkretow.. co nie zmienia faktu, ze polecam 😀
00
wiolawidzi

Nie oderwiesz się od lektury

Piękna książka. Prawdziwa. Polecam z całego serca!!!
00
iwonaflis

Nie oderwiesz się od lektury

Rewelacja z pogranicza snów j jawy, czasów i przestrzeni.
00

Popularność