Samorządowy zakład budżetowy Funkcjonowanie i przekształcenie w spółkę prawa handlowego - Anna Samelak - książka

Samorządowy zakład budżetowy Funkcjonowanie i przekształcenie w spółkę prawa handlowego książka papierowa

Anna Samelak

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Przedstawiamy Państwu pierwszą na naszym rynku wydawniczym publikację, która kompleksowo ujmuje zagadnienia dotyczące funkcjonowania samorządowego zakładu budżetowego. Omówione są w niej uwarunkowania prawne na gruncie ustaw: o finansach publicznych, rachunkowości, podatkowych, a także przepisów unijnych dotyczących pomocy publicznej. W sposób przystępny interpretowane są rozporządzenia wykonawcze do tych ustaw, cytowane orzecznictwo sądów administracyjnych i interpretacje dyrektorów izb skarbowych. Szeroko opisana jest procedura i korzyści (ale także ryzyka) płynące z przekształcenia za kładu budżetowego w spółkę prawa handlowego.

Dodatkowym atutem jest zamieszczenie pytań od Czytelników, na które odpowiadają eksperci, zilustrowanie procesów wieloma przykładami, wskazówkami i wzorami dokumentów.

Książka stanowi kompendium niezbędnej wiedzy dla pracowników samorządowych zakładów budżetowych, które ułatwi zrozumienie zawiłości obowiązującego prawa i będzie przewodnikiem w codziennej – i nie tylko codziennej – pracy.

Zakup książki daje dostęp (po wpisaniu kodu ze zdrapki) do potralu www.ekspertbeck.pl na jeden miesiąc gratis.

Liczba stron: 238

Format (wymiary): 16.5x23.8cm

ISBN: 9788325545710

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0