Psyjaciele. Dolar - Marcin Kozioł - audiobook
NOWOŚĆ

Psyjaciele. Dolar audiobook

Marcin Kozioł

4,4

Opis

Dolar – psyjaciel meteorologa i podróżnika Leopolda Janikowskiego. Ten uroczy seter irlandzki, z wielką białą plamą w kształcie wyspy na torsie, wyruszy ze swoim panem na wyprawę badawczą do Afryki. I od razu zostanie szefem ochrony ekspedycji. A swoją łapę przyłoży także do zawarcia pewnej bardzo ważnej umowy.

Ta opowieść z Archiwum Historii Niezwykłych Psyjaciół jest tak zabawna, że trudno w nią uwierzyć. A jednak inspirowana jest faktami.

W napisanej z rozmachem serii audiobooków Marcin Kozioł przedstawia niezwykłych ludzi i ich psyjaciół, ale też... koty, kanarki, gęsi, myszy, barany, małpki, które z nimi mieszkały. Słuchając tych opowieści, pękamy ze śmiechu, jednocześnie... poznając historię. I wzruszamy się, bo, jak twierdzi Jego Dostojność Antoni Terefere, stojący na czele Rady Psyjaciół: „Psyjaciel brzmi prawie jak przyjaciel. Ale to ktoś więcej. To przyjaciel po stokroć!”.

Audiobook w mistrzowskiej interpretacji Leszka Filipowicza z dodatkami multimedialnymi do odblokowania na stronie Psyjaciele.pl.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 27 min

Lektor: Leszek Filipowicz

Oceny
4,4 (19 ocen)
12
3
3
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Kuba2015

Nie oderwiesz się od lektury

mega
00
Bobzielony

Dobrze spędzony czas

Ciekawe co będzie dalej
00
raparapa

Nie oderwiesz się od lektury

📗📗📗📓📓
00
LucjaNest

Nie oderwiesz się od lektury

Świetne
00

Popularność