Wombat Maksymilian i rodzina w tarapatach - Marcin Kozioł - audiobook + książka

Wombat Maksymilian i rodzina w tarapatach audiobook

Marcin Kozioł

4,6

Opis

Podróżnicza powieść przygodowa dla młodych odkrywców w znakomitej aktorskiej interpretacji Krzysztofa Szczerbińskiego. Audiobooki z tej serii można słuchać w dowolnej kolejności.Pierwsza książka o przygodach Wombata Maksymiliana zdobyła Nagrodę Magellana dla najlepszego przewodnika dla dzieci oraz nagrodę główną w XXI edycji konkursu Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Wombat Maksymilian dotarł do Chin. A za nim trafili tam jego najbliżsi: brat Klops i siostra Malinka Wombat. Emocjonujące przygody „rodzinki w tarapatach" będą się rozgrywać w Pekinie, Szanghaju, Hongkongu i Makao.

O autorze:  

Marcin Kozioł, pisarz, autor kilkudziesięciu książek dla dzieci i młodzieży. Zapalony podróżnik, przez wiele lat dyrektor mediów elektronicznych National Geographic Polska, z aparatem zwiedził ponad 60 krajów. Książkowym odbiciem jego pasji podróżniczej jest seria o Wombacie Maksymilianie. Ogromny sukces przyniosła mu bestsellerowa seria „Detektywi na kółkach”, której łączny nakład przekroczył już 100 000 egzemplarzy. Otwierająca serię „Skrzynia Władcy Piorunów” jest lekturą uzupełniającą dla klas 4–6 szkoły podstawowej.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 48 min

Lektor: Krzysztof Szczerbiński

Oceny
4,6 (5 ocen)
4
0
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
AdamPastuszak

Całkiem niezła

zakończenie do kitu
01
Emilchen

Nie oderwiesz się od lektury

Ok
01

Popularność