Przekraczanie Granic - Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek - ebook
PROMOCJA

Przekraczanie Granic ebook

Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek

0,0
14,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,90 zł

lub
-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

W Przekraczaniu Granic, czeka Cię podróż przez labirynty ludzkiego doświadczenia, gdzie zasady, które wydawały się niezachwiane, są poddawane próbie. Zapraszamy Cię do zanurzenia się w głębiach kobiecości i seksualności, gdzie granice zacierają się i tworzą się nowe horyzonty.

Jak kształtuje nas wartość, której sami siebie nauczyliśmy? Czy możemy ją odbudować, gdy nasze przekonania zostaną podważone? Jakże tajemnicze jest to, co ukrywamy w głębiach naszego wnętrza, czekając na moment, kiedy będzie bezpiecznie wydobyć to na światło dzienne.

Zapraszamy Cię na spotkanie z relacją córki z ojcem, w której odkryjesz, jak głęboko zakorzenione są nasze pierwotne relacje i jak bardzo wpływają na nasze przyszłe związki. W Przekraczaniu Granic, będziesz świadkiem tego, jak miłość i partnerstwo stają się polem do eksploracji, do odkrycia siebie i innych.

A co jeśli seksualność jest tematem tabu? W Przekraczaniu Granic, odkrywasz historie, które zazwyczaj pozostają niewypowiedziane - o seksualności osób niepełnosprawnych. Przygotuj się na podróż, która zmusi Cię do przekroczenia granic komfortu i zmierzenia się z prawdą, która zbyt często jest ignorowana.

Przekraczanie Granic nie jest tylko książką. To wyzwanie. Czy jesteś gotów na podróż, która może na zawsze zmienić Twoje spojrzenie na siebie, miłość i seksualność?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 37

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.Adrianna Katarzyna Skitek
Przekraczanie Granic

Wersja Demonstracyjna

Adrianna Skitek

Adrianna Katarzyna Skitek „Przekraczanie Granic”

Copyright © by Adrianna Katarzyna Skitek, 2023

Copyright © by PoradyAdy.pl, 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Żadna część niniejszej publikacji nie

 może być reprodukowana, powielana i udostępniana 

w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody autorki.

Projekt okładki: Kamil Skitek

Korekta: Adrianna i Kamil Skitek

Skład epub, mobi i pdf: Kamil Skitek

ISBN: 978-83-965912-4-1

www.PoradyAdy.pl

Email: [email protected]

Patronaty

https://instagram.com/books_of_shadow

https://wielkopolskasercempolski.pl/

http://wywiadymarioli.blogspot.com/

Wstęp

Kiedy otworzysz pierwszą stronę tej książki, wstąpisz w mój świat - niewidzialny dla większości, ale przepełniony uczuciami, doświadczeniami i perspektywami, które rzeźbiły moje życie. Porażenie dziecięce, z którym się urodziłam, odcisnęło na moim życiu piętno, które było niewidoczne dla wielu, ale dla mnie jak codzienna tkanina rzeczywistości.

Jestem kimś więcej niż tylko ofiarą okoliczności - jestem żoną, przyjaciółką, autorką. Dzielę się swoimi doświadczeniami, wędrówką przez codzienność splątaną z niepełnosprawnością, od szkolnego korytarza, poprzez kuchnię, aż do łóżka. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest żyć w takim świecie? Czy jestem szczęśliwa? Czy nie boję się marzyć?

W moim życiu trwała bitwa. Walka o akceptację, o pokochanie ciała, które wielu mogłoby wydawać się obce, o przełamanie barier wewnętrznych i zewnętrznych. Jakie to jest patrzeć na swoje ciało z pogardą, a potem odkryć w sobie moc, by pokochać siebie taką, jaką jestem? Czy kochać siebie trzeba nauczyć się najpierw, zanim inni pokochają nas? To pytania, na które staram się odpowiedzieć.

Jeżeli jesteś gotów, by odkryć, co to znaczy żyć, kochać i odkrywać swoją seksualność, kiedy codzienność to walka o każdy krok, zapraszam Cię do mojego świata. Moje historie mogą nauczyć Cię spojrzeć na świat z innej perspektywy, nauczyć, że niepełnosprawność nie definiuje naszej wartości, ale jest jednym z wielu elementów naszego życia.

Czy jesteś gotowy/a na taką podróż? Jeżeli tak, ta książka jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz zgłębić jej sekrety, odkryć pełną wersję mojej historii, czekam na Ciebie. Ta książka to nie tylko moja historia - to także przekaz, że jesteśmy o wiele więcej niż nasze ograniczenia. Wejdź w mój świat i odkryj to sam.

Koniec Wersji Demonstracyjnej