Prowadź mnie. Kiedy uciekam - Aleksandra Rak - audiobook

Prowadź mnie. Kiedy uciekam audiobook

Aleksandra Rak

4,3

Opis

Jedna decyzja może zmienić czyjeś życie. Dominik pomagając zupełnie sobie obcej dziewczynie, nie spodziewał się, że tą decyzją uratuje jej życie. Lena uciekała... uciekała z Warszawy, od ludzi, od wspomnień. Zraniona i zagubiona odnalazła bezpieczne schronienie na Śląsku, a los niespodziewanie dał jej szansę odbudowania zaufania, jakim dawniej darzyła ludzi. Stadnina w Wyrach stała się jej drugim domem, a konie najlepszymi przyjaciółmi. Dziewczyna powoli zaczęła otwierać się na innych, nieświadomie pozwalając im poprowadzić się w najtrudniejszych chwilach. Czy życie Leny mogło tak nagle stać się lepsze? Czy przeszłość pozwoli o sobie zapomnieć?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 6 godz. 56 min

Oceny
4,3 (19 ocen)
9
7
3
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ewela286

Dobrze spędzony czas

Lena- dziewczyna, ofiara, która spotyka odpowiedniego człowieka, w najmniej oczekiwanym momencie. Z trudną, ale tajemniczą przeszłością. Ukrywa o sobie prawdę, mając nadzieję, że ułoży sobie życie na nowo. Znajduje pracę, o jakiej zawsze marzyła. I kiedy wydaje się, że wszystko będzie już ok- czar pryska. Kłamstwo ma krótkie nogi. Dookoła dużo tajemnic, i po pierwszej części jest jeszcze wiele niedomówień i tajemnic. Słuchało się bardzo przyjemnie. Książka wciąga od samego początku, nie mogę się doczekać kolejnej części! Zdecydowanie polecam!
00
esiek36

Nie oderwiesz się od lektury

z dużą przyjemnością przeczytałam 1 tom Poprowadź mnie. Wartka akcja, ciekawa tematyka i brak nachalnego seksu to atuty powieści. Polecam 👍
00

Popularność