Pomyśl życzenie - Żur Paulina - książka

Pomyśl życzenie książka papierowa

Żur Paulina

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Magdalena to 27-letnia kobieta sukcesu. Pracuje w branży medialnej, ma dobrze sytuowanego ojca, urodę i powodzenie u mężczyzn. Mogłoby się wydawać, że nic nie jest w stanie zburzyć jej spokojnego życia, gdy nagle na horyzoncie pojawia się on – Robert. Chora miłość do przypadkowo spotkanego mężczyzny wywraca jej świat do góry nogami. Magda traci kontrolę. Uwikłana w toksyczne związki, uzależniona od środków nasennych, ląduje na ulicy. W końcu trafia na oddział szpitala psychiatrycznego.

Pomyśl życzenie” Pauliny Żur to opowieść-przestroga o tym, że czasem jedna osoba może zmienić nasze życie nieodwracalnie i na zawsze.
„Świat do góry nogami wygląda dziwnie. Wiem tylko, że wkraczamy w jakiś wąski, oświetlony korytarz. Czuję się jak na White Star Line. Przechodzi mnie dreszcz. Słyszę krople deszczu rozbijające się o dach. Poddaję się. Moje krzyki są na nic. Od tej pozycji zaczyna mnie mdlić. Czuję zimny podmuch wiatru. Dokąd mnie niesie? Nagle zatrzymuje się. Delikatnie stawia mnie na ziemi jak zwycięską statuetkę. Staje przede mną nieruchomo. Ciężko dyszy. Już mam zamiar zacząć uciekać, kiedy łapie mnie za rękę. Zdejmuje kask. Nie spuszczam z niego oka…”
fragment

Liczba stron: 164

Format (wymiary): 14.4x20.6cm

ISBN: 9788380117037