Piękna papryczka uwodzi kształtem - Draus Edyta - książka

Piękna papryczka uwodzi kształtem książka papierowa

Draus Edyta

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia jak piękne ciało
Piękne ciało — pod ręką, w lustrze, o każdej porze roku. Twoje piękne ciało. I uwierz, że żadne inne nie będzie Cię kręcić tak samo.

Znowu o rozmiar większa? Cudowne plastry odchudziły tylko portfel, a w lustrze beczka śmiechu? Hej, szukasz wymówki czy wskazówki? Piękna papryczka nie jest ideałem. Ideały są nudne. Ale ona wie, jak osiągnąć wymarzone kształty — i już się nie wykręcisz, a z każdym traconym centymetrem będziesz miała ochotę na więcej. Rusz swój słodki ciężar i kuś los!

Edyta Draus — absolwentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Po godzinach — entuzjastka ciężarów. Z ciałem zmaga się tak samo jak Ty i wcale tego nie ukrywa. W 2007 i 2008 roku zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w fitness sylwetkowym w kategorii +163 cm, ale bardziej niż pakować, na medal chciała rysować.

Na swoją sylwetkę pracowała wiele lat i wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. Doskonale wie, że masz w nosie indeks glikemiczny, a po pracy wolisz obejrzeć sobie serial, niż się pocić. Wygarnie Ci to bez oporów, a potem na swój przewrotny, papryczkowy sposób zmotywuje do zmian. Gotowej recepty w Papryczce nie znajdziesz, ale możliwe, że czytając tę zabawną i inteligentną książkę, zarazisz się zdrowym stylem życia jak śmiechem.

Cuda się zdarzają. Brzydkie kaczątka zamieniają się w łabędzie, kopciuszki w księżniczki, tylko ropuchy jakoś rzadziej w książąt z bajki. W realu zmiany nie następują jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale zawsze wtedy, kiedy jesteś na nie gotowa.
A Ty — czy jesteś gotowa na zmianę?

Czas na miłość — zakochaj się w sobie na zabój
Szał ciał, czyli z budyniu w stal
Że grube uda, a co jeśli się uda? — uwolnij wyobraźnię
Weź to na klatę — nieznośna tona nawyków i przekonań
Ciężkie lekkiego początki — gry i zabawy pod sztangą
Cukier masz we krwi — zasmakuj w indeksie glikemicznym
Addio, pomidory! — gdy grupa krwi ma znaczenie
Szanuj zieleń, czyli o zasadotwórczej mocy roślin w krainie mięsa
Przyszła baba do lekarza — uzdrawiające właściwości wody i minerałów

Liczba stron: 304

Format (wymiary): 16.5x23.5cm

ISBN: 9788324690961

Oceny
0,0
0
0
0
0
0