Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codziennośc - Erik Bertrand Larssen - audiobook

Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codziennośc audiobook

Erik Bertrand Larssen

4,6

Opis

Erik Bertrand Larssen to najsłynniejszy trener mentalny w Norwegii, który odniósł olbrzymi sukces również jako autor książek i wykładowca. Pracuje z gwiazdami sportu i z ludźmi biznesu, ale także z zupełnie zwyczajnymi kobietami i mężczyznami, którym pomaga stawać się lepszymi wersjami samych siebie.

Ta książka opowiada o tym, jak stworzyć sobie wspaniałą codzienność, niezależnie od punktu wyjścia. Autor szczerze i otwarcie mówi o własnych porażkach, wyjaśniając, jak każdy z nas – na drodze drobnych zmian i korekt – może stać się zwycięzcą we własnym życiu.

Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach specjalnych, ukończył też studia ekonomiczne. Został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Od niemal piętnastu lat motywuje ludzi w Norwegii i poza jej granicami do wprowadzania zmian w swoim życiu. Jego wcześniejsze książki: Bez litości, Hell week oraz Tu i teraz, zostały przetłumaczone na trzynaście języków i sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 46 min

Lektor: Erik Bertrand Larssen
Oceny
4,6 (16 ocen)
11
3
2
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
koziolpawel30

Nie oderwiesz się od lektury

Fajnie napisana w postaci histori miło tego się słuchało
00
otcto

Nie oderwiesz się od lektury

Super. Szczerze opisana historia poważnych problemów trenera mentalnego. Ktoś kto sięgnął dna może chyba najwięcej nauczyć o zmianie.  Mało w niej technik ale to co jest opisane jest bardzo wartościowe.
00
Hedgetrader47

Nie oderwiesz się od lektury

warto
00

Popularność