Niebezpieczne uzależnienie – opowiadanie dark erotic - B. A. Feder - ebook

Niebezpieczne uzależnienie – opowiadanie dark erotic ebook

B. A. Feder

5,0
4,99 zł

lub
-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Romans mafijny w klimacie dark erotic.

Zakochując się w Ottaviu, Elena wiedziała, że wiąże się z człowiekiem, który samym spojrzeniem mógłby odebrać czyjeś życie. Nie zważając na sprzeciw rodziny i znajomych, kobieta całkowicie oddała się mężczyźnie, któremu daleko było do ideału. Nie zadawała pytań, przyjmowała to, czym obdarzyło ją życie. Liczył się dla niej tylko on i była w stanie poświęcić dosłownie wszystko, aby być z ukochanym. Uzależniła się od Ottavia i doskonale o tym wiedziała, ale żądza przeważyła nad rozumem. Tylko czy uzależnienie od drugiego człowieka nie jest najniebezpieczniejszą trucizną na świecie? Co się wydarzy, gdy któreś z nich będzie chciało przerwać ten toksyczny krąg? I czy miłość da się pomylić z obsesyjnym pożądaniem?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 10

Oceny
5,0 (2 oceny)
2
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Joanna-2695

Nie oderwiesz się od lektury

Króciutkie opowiadanie pełne rozmaitych uczuć. Doskonały romans pełen miłości, mroku i tajemnic. Doskonały do kawki 😉 polecam z czystym serduchem ❤️
00
elza1995

Nie oderwiesz się od lektury

Stanowczo za krótkie to było i za dobre . Świetne opowiadanie trzymające w napięciu do końca . Byłaby z tego dobra powieść tak myślę,sporo niewiadomych pozostało do wyjaśnienia.
00