Makijaż sztuka przemiany - Aucoin Kevyn - książka

Makijaż sztuka przemiany książka papierowa

Aucoin Kevyn

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Kultowy poradnik makijażu.
Jeden z najbardziej utalentowanych amerykańskich makijażystów – Kevyn Aucoin, dzieli się swoimi sekretami: nie tylko wyjaśnia techniki makijażu i metody jego aplikacji, ale też pokazuje, jak wykorzystać tę wiedzę do kreowania szerokiej gamy wizerunków.

Wśród kobiet, których metamorfozy znajdziesz w książce są nie tylko gwiazdy takie jak Cher, Julia Roberts, Gwyneth Paltrow czy Tina Turner, ale też wiele „zwykłych” kobiet, które Kevyn spotkał na swojej drodze i zaprosił do udziału w tworzeniu książki Makijaż – sztuka przemiany.

Pierwsza część książki obejmuje rady, pomysły i sztuczki pomocne przy upiększaniu (choć, jak mówi sam autor: „w makijażu nie ma sztywnych zasad”). W kolejnej części zobaczysz wspaniałe metamorfozy „zwykłych” kobiet, dzięki którym poznasz niesamowite możliwości przemiany, jakie daje makijaż. Ostatnia część to piękne zdjęcia znanych gwiazd, które za pomocą makijażu przeistaczają się w wampy, niewiniątka czy damy w stylu glamour. W każdym z rozdziałów Kevyn hojnie dzieli się wskazówkami technicznymi i wymienia produkty niezbędne do odwzorowania danego wizerunku.

Całość, przyprawiona niesamowitym poczuciem humoru autora, jego dystansem do siebie oraz zabawnymi opowieściami i wspomnieniami z dzieciństwa, sprawia, że Makijaż – sztuka przemiany czyta się jednym tchem.

W książce znajdziesz m.in.:
• rady, pomysły i triki pomocne przy upiększaniu,
• wspaniałe metamorfozy gwiazd – znanych aktorek i piosenkarek, ale także „zwykłych” kobiet,
• porady dotyczące pielęgnacji skóry i jej przygotowania do aplikacji makijażu,
• wskazówki techniczne i produkty niezbędne do wykreowania konkretnego wizerunku,
• niesamowity humor autora, dzięki któremu przeczytasz książkę jednym tchem.

Liczba stron: 160

Tłumacz: Wróblewska Agnieszka

Format (wymiary): 21.0x27.5cm

ISBN: 9788375792096

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0