Linka w mysim mieście - Katarzyna Ryrych - audiobook

Linka w mysim mieście audiobook

Katarzyna Ryrych

3,0

Opis

Kiedy w domu pojawia się Pani De, cały świat traci kolory i po prostu chce się wyjść. Dokądkolwiek. Choćby na górkę, mimo późnej pory. A o zmroku można zgubić się nawet w miejscu, które dobrze znamy. Gdyby nie kotka Marcjanna, Linka być może nie wróciłaby do swojego mieszkania. A gdyby nie kolejne wydarzenia, nie odkryłaby Mysiego Miasta. To w nim znalazła przyjaciół i poznała tajemniczego chłopca, który nie ma ochoty z nikim się przyjaźnić – „wziął i się zniknął”.
To metaforyczna opowieść o depresji rodziców, która dopada także dzieci. Świat rzeczywisty miesza się tu ze światem wyobraźni, w którym mała Linka szuka ucieczki przed samotnością i smutkiem. Książka jest skierowana do dzieci, ale z pewnością zainteresuje także rodziców, opiekunów, pedagogów i psychologów.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 16 min

Lektor: Agnieszka Krzysztoń
Oceny
3,0 (1 ocena)
0
0
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
patrycjawolanin

Całkiem niezła

za bardzo rozwlekła i dla np 6 latka nie do końca zrozumiała ale nastolatek może polubi. dla małego dziecka ciężko ogarnąć to co się dzieje w tej książce można by było prościej.mama choruje na depresję. córka idzie do domu dziecka ale jakoś tak to zakręcone że nie wiadomo gdzie co i jak bo dziewczynka tu tworzy inny świat żeby sobie z tym radzić co nie jest do końca dobre jej też tu pomoc potrzebna no za dużo tego to może bardziej książka dla tej matki z depresją
00

Popularność