Instrukcje księgowego -  - książka

Instrukcje księgowego książka papierowa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

149,00 zł

Opis

Publikacja jest powiązana ze specjalnym, aktualizowanym serwisem internetowym.
W książce jest 60, a w powiązanym z nią serwisie dodatkowo dalszych 36 praktycznych instrukcji, które objaśniają wybrane procedury podatkowe, księgowe, kadrowe oraz z dziedziny prawa cywilnego i gospodarczego. Trudne i skomplikowane zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty, zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień, tabel, przewodników „krok po kroku”. To kolejne, rozszerzone wydanie popularnych instrukcji zawiera zaktualizowane, najnowsze wersje dotychczasowych pozycji, a także nowości. Publikację wzbogacają m.in. instrukcje:
E-faktury ustrukturyzowane w 2022 r.
Jak korzystać ze środków na rachunku VAT
Dodatkowe zobowiązania i sankcje VAT
Jaki kurs waluty stosować, gdy transakcja jest w walucie obcej
Kto może korzystać ze zwolnienia z obowiązku stosowania kas rejestrujących w latach 2022–2023
Jak rozliczać w kosztach podatkowych odpisy na fundusz na cele inwestycyjne
Estoński CIT – sprawdź, czy warto go wybrać
Tworzenie funduszu na cele inwestycyjne – checklista
Kto może wybrać estoński CIT – checklista
Sankcje wyłączone z kosztów podatkowych
Wykaz należności wpłacanych na mikrorachunek
Jak księgować należności dochodzone na drodze sądowej – ewidencja księgowa i wycena bilansowa
Ustalanie okresu zasiłkowego po zmianach od 1 stycznia 2022 r.
Podatek cukrowy – obowiązki informacyjne i ewidencja

Serwis obejmuje elektroniczną wersję 96 instrukcji, z których 60 zamieszczono w książce. Instrukcje będą aktualizowane w serwisie, jeśli w 2022 r. zmienią się przepisy prawa.
Każda instrukcja zawarta w książce oraz w serwisie jest powiązana z odpowiadającymi jej:
? materiałami wideo,
? formularzami,
? kalkulatorami,
? wskaźnikami oraz
? przepisami prawnymi.
Dzięki temu – korzystając z instrukcji w wersji elektronicznej – można łatwo dotrzeć do dodatkowych potrzebnych informacji i narzędzi, aby w pełni zrozumieć omawiane zagadnienie i rozwiać pojawiające się wątpliwości.
Ponadto materiały dedykowane instrukcjom są w serwisie pogrupowane rodzajowo – w widoku głównym można zobaczyć osobno bloczki: wideoporad, aktów prawnych, formularzy, wskaźników i stawek oraz kalkulatorów.
Serwis INSTRUKCJE wyposażony jest również w wyszukiwarkę, która precyzyjnie przeszukuje wszystkie zasoby serwisu, prezentując w wynikach instrukcje i materiały dodatkowe odpowiadające wyszukiwanemu hasłu.
Wszystkie instrukcje w wersji elektronicznej oraz powiązane z nimi materiały dodatkowe zawierają oznaczenie aktualności.
Serwis INSTRUKCJE gwarantuje stałą aktualizację zarówno instrukcji w nim zawartych, jak i połączonych z instrukcjami materiałów dodatkowych. W przypadku zmian w przepisach prawnych instrukcja w wersji elektronicznej będzie zawierała cezurę czasową, od kiedy obowiązuje zmieniona treść instrukcji związana ze zmianą prawa. Dzięki temu Czytelnik będzie wiedział, od kiedy zastosować instrukcję i powiązane z nią materiały w zaktualizowanej wersji.
Aktywne narzędzia udostępnione w serwisie INSTRUKCJE pozwalają na szybkie wypełnienie ciążących na podatniku obowiązków podatkowych, pracowniczych, zusowskich i administracyjnych.
Zbiór aktów prawnych zawartych w serwisie INSTRUKCJE to najczęściej stosowane przepisy, z których korzystają podatnicy i biura rachunkowe.


ATUTY PUBLIKACJI:
Jedyna na rynku publikacja powiązana z rozbudowanym serwisem elektronicznym, który zawiera związane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce: formularze, kalkulatory, akty prawne, wskaźniki i stawki oraz pakiet materiałów wideo. Wszystkie instrukcje i powiązane z nimi materiały są aktualne. Każdą instrukcję opracowano w taki sposób, aby ujętą w niej procedurę objaśnić przystępnie i kompleksowo.

Liczba stron: 344

Format (wymiary): 16.5x23.5cm

ISBN: 9788382682113

Oceny
0,0
0
0
0
0
0