Eseje o stabilności finansowej. Księga jubileuszowa. 45 lat pracy naukowej prof. Bogusława Pietrzaka - Agnieszka Alińska - ebook

Eseje o stabilności finansowej. Księga jubileuszowa. 45 lat pracy naukowej prof. Bogusława Pietrzaka ebook

Agnieszka Alińska

0,0
85,00 zł

Opis

Jubileusz pracy naukowej to doskonała okazja do wspomnień, podsumowań i życzeń na przyszłość. W tym roku rocznicę 45-lecia pracy naukowej obchodzi Prof. zw. dr hab. Bogusław Pietrzak, Kierownik Katedry Skarbowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Działalność naukowa i dydaktyczna Profesora Bogusława Pietrzaka od zawsze związana była ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie (wcześniej SGPiS). Przez ostatnie 20 lat kieruje pracami Katedry Skarbowości. Jako wieloletni i ceniony nauczyciel akademicki oraz ekspert w dziedzinie szeroko rozumianej nauki finansów, wykształcił i wypromował wielu pracowników naukowych, ekspertów, kadrę zarządzającą oraz osoby zatrudnione w bankach, a także innych instytucjach finansowych. Jubilat jest osobą wyjątkową – znakomitym przyjacielem i kolegą, a przede wszystkim osobą, na którą zawsze można liczyć, służącą swoją życzliwością, dobrym sercem i pomocą.

Niniejsza publikacja powstała dzięki zaangażowaniu, poświęceniu oraz ogromnemu wkładowi pracy wybitnych i eminentnych przedstawicieli środowiska finansistów z całej Polski. Przygotowanie tak wielu interesujących opracowań naukowych stanowić będzie przyczynek do dalszych badań naukowych oraz analiz prowadzonych przede wszystkim w dziedzinie bankowości i finansów publicznych.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF