Drużyna Oka. Misja: Foka szara. - Marcin Mortka - audiobook

Drużyna Oka. Misja: Foka szara. audiobook

Marcin Mortka

4,8

Opis

To miał być zwykły dzień w szkole… Nikt przecież nie spodziewał się, że Stefek, Iwo i Kaśka zostaną wybrani przez tajemnicze OKO do spełnienia ważnej MISJI!

Trójka czwartoklasistów zostaje wybrana przez gadające Oko w ścianie szkolnego korytarza (nie wiedzą, że maczał w tym palce ich pan od przyrody…) i muszą spełnić powierzoną im MISJĘ… Zagrożone są foki szare nad polskim morzem. Dzieciakom udaje się szybko odstraszyć głośnych plażowiczów, którzy zagrażają zwierzętom, ale prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero przed nimi – profesor Spróchnialski planuje bowiem otworzyć restaurację z foczym mięsem…
Gwarantujemy, że gdy misja się rozpocznie, nie będziecie się nudzić! Dodatkowym atutem książki jest część edukacyjna w postaci notatki o Helu, bałtyckich fokach i przyjaznym dla środowiska zachowaniu na plaży.

Intryga i misja, zaskakujące wynalazki, dziecięcy bohaterowie, szkolna przyjaźń i wartka akcja – to sprawdzony przepis na dobrą przygodówkę. Wszystkim miłośnikom klasycznych powieści przygodowych polecamy tę kolejną serię Marcina Mortki, autora uwielbianych historii o wikingu Tappim!

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 3 min

Lektor: Leszek Filipowicz

Oceny
4,8 (48 ocen)
39
6
3
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Martafilonova

Dobrze spędzony czas

Może no tak da się słuachać ale sory to jest 😍😍😍😍😂😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩❤️🤩❤️🤩❤️🤩❤️🤩❤️🤩🤩💛🤩💛💛🤩💛🤩💛🤩💛🤩💛🤩💛🤩💛🤩💛🤩💛🤩😂🤩👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
00
allsees

Nie oderwiesz się od lektury

ppooollleeeccaamm
00
Julia_mistrz

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo mądra lektura.
00

Popularność