Droga do Boga -  - książka

Droga do Boga książka papierowa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

DOROGA DO BOGA to wyjątkowy ze względu na formę i treść modlitewnik!

Oprócz znanych wszystkim od dzieciństwa modlitw i pieśni, znaleźć w nim można kalendarz uroczystości kościelnych, a także praktyczne i czytelne tabele ruchomych świąt na lata 2012–2020.

Modlitewnik zawiera także „Litanię do błogosławionego Jana Pawła II” oraz „Nowennę do Najświętszej Maryi Panny Różańcowej z Pompei” – jedną z najbardziej skutecznych modlitw. Określaną mianem „ modlitwy nie do odparcia”.

Zaletą modlitewnika jest także umieszczony w nim katechizm ogólny - przewodnik po prawdach wiary katolickiej. Rozdziały poświęcone sakramentom przybliżają ich moc, pomogą dojrzalej i owocniej je przeżywać.

Znajdziemy tu także Drogę Krzyżową wzbogaconą komentarzami, których autorem jest błogosławiony Jan Paweł II.

Wszyscy ci, którzy korzystają z sakramentu pokuty znajdą niezwykle cenną pomoc w postaci rachunku sumienia. Jego nieocenionym walorem jest dostosowanie zarówno do wieku spowiadającego się, jak i wyzwań współczesnych czasów.

Dodatkowym walorem oddawanego do rąk Czytelnika modlitewnika są zawarte w nim akty strzeliste. Są one rodzajem krótkiej, spontanicznej modlitwy, którą kierujemy do Boga lub świętych ze szczególnym zaangażowaniem wiary i uczucia. Powstają pod wpływem sytuacji, w której się znajdziemy.

To nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem.
Piękne edytorsko wydanie DROGI DO BOGA sprzyja modlitewnemu zaangażowaniu i kontemplowaniu tajemnic wiary.

Liczba stron: 574

Format (wymiary): 12.0x16.0cm

ISBN: 9788375957402