Ach, strach! - Katarzyna Ryrych - audiobook

Ach, strach! audiobook

Katarzyna Ryrych

4,3

Opis

Wampiry, strzygi, wilkołaki i inne istoty z krypty rodem tworzą ściśle zakamuflowaną, barwną społeczność niedaleko ludzkich siedzib. Niektórzy z bohaterów książki mają grubo ponad 200 lat, potrafią lewitować, a jako ukochani pupile towarzyszą im nietoperze, ale poza tymi szczegółami – przyznajcie, że drobnymi – są bardzo podobni do ludzi. Też czują motyle w brzuchu, kiedy się zakochają, potrafią nieźle dokuczać sobie w szkole, a dla przyjaciół mogliby zrobić wszystko.

 

Poznajcie przygody WampIrka, Gryzaka, Białej Damy, MoCzarka, babci Trujanny i dziadka Grobacego, a także usianą przeszkodami drogę do kariery młodzieżowego zespołu Kryptelsi. Ostrzegamy, że w trakcie lektury można zapomnieć na śmierć o całym świecie, a nawet umrzeć ze śmiechu, ale na pewno nikomu nie grozi skonanie z nudów.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 59 min

Oceny
4,3 (4 oceny)
2
1
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
b_zuza

Dobrze spędzony czas

4.5/5 ⭐ Hotel Transylwania wersja: potworki w szkole. No kocham! Wciągająca, ciekawa, sympatyczna i moralizatorska, ale nie na siłę. Mowa o tolerancji, odmienności, pomocy innym ludziom, pierwszych miłościach i o tym, że ludzie się zmieniają na lepsze. Totalny comfort read ❤ Idealna dla dzieci 7+ oraz fanów literatury dziecięcej, ja się bawiłam niesamowicie na niej!
00
Rumia24

Nie oderwiesz się od lektury

świetna. dowcipna,lekka, doskonale napisaną . mam nadzieję że będzie kontynuacja.
00

Popularność