Zemsta ma twoje imię - Monika Magoska-Suchar - ebook + książka

Zemsta ma twoje imię ebook

Magoska-Suchar Monika

3,5

10 osób interesuje się tą książką

Opis

Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna!

Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny zarówno w uczuciach, jak i w interesach, do tego uważa się za nowe wcielenie Jamesa Bonda. Bez skrupułów wykorzystuje i porzuca kobiety, a od pracowników wymaga absolutnej lojalności i posłuszeństwa.

Los stawia na jego drodze Ewę Domańską, z którą niegdyś w Grecji połączył go krótki, choć płomienny romans. Teraz - ku zaskoczeniu obojga - okazuje się, że kobieta będzie podwładną Iana w jego świeżo zakupionym hotelu. Ich wzajemna fascynacja wybucha z nową siłą, ale szybko okazuje się, że Ewa nie zamierza być bezwzględnie posłuszna swojemu szefowi - ani w pracy, ani w uczuciach. Tymczasem on nie lubi niesubordynacji. Kochanka staje się problemem - a te biznesmen rozwiązuje szybko i bez zbędnych kompromisów. Domańska znów znika z jego życia. Wydawać by się mogło, że tym razem na zawsze. Jednak w miłości i w interesach pewne jest tylko jedno: niewiele rzeczy może równać się z zemstą upokorzonej kobiety.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 316

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
3,5 (89 ocen)
31
20
13
11
14
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
letnerkasia

Nie oderwiesz się od lektury

Jest to cudowna książka. Opisy współżycia tak świetnie napisane, że miała ochotę rzucić się na męża😁😁🔥🔥🔥
Acia_b

Nie polecam

Szkoda Waszego cennego czasu
31
zaczytana_07

Nie oderwiesz się od lektury

„Zemsta ma Twoje imię” to idealny przykład książki, gdzie tytuł znaczy bardzo wiele i nie został nadany przypadkowo. Książka opowiada historię Iana Ralfa Totta, właściciela hotelarskiego imperium, który postanawia otworzyć swój kolejny hotel w Warszawie. Wydawało mu się, że wszystko będzie przebiegać tak samo jak zawsze, jednak nie spodziewał się, że na jego drodze ponownie stanie blond piękność, którą miał okazję już poznać podczas krótkiej wizyty w Grecji. A co bardziej dla niego niespodziewane, że będzie jego pracownicą. Kobieta bardzo namiesza w jego życiu, choć nawet on nie spodziewa się jak bardzo. Książka ta na pewno nie jest dla każdego, zdecydowanie odradzam osobą, które liczą na słodkie zakończenie, gdzie bohaterowie odjeżdżają na białym rumaku w blasku zachodzącego słońca, a także na takim, co liczą na utarty schemat w relacji szef-pracownica. Historia jest poniekąd powiewem świeżego powietrza przez chociażby wzgląd na bohaterów, z których żaden, tak naprawdę nie jest...
21
Natalieee_zi

Nie oderwiesz się od lektury

To było coś... Tyle emocji w jednej książce 💔👏
10
Ellad2

Całkiem niezła

taka sobie. nie porywa
11

Popularność