Więzienny prawnik - John Grisham - ebook + audiobook + książka

Więzienny prawnik ebook i audiobook

John Grisham

4,4

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie sprawowania tego urzędu. Morderstwo, którego ofiarami padają sędzia Raymond Fawcett i jego sekretarka, właśnie powiększyło tę statystykę. Śledztwo utyka w martwym punkcie.
Malcolm Bannister, prawnik odsiadujący w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze wyrok za przestępstwo, w które został wplątany, wyczerpał już wszelkie możliwości apelacji. Zabija czas, pomagając współwięźniom w potyczkach z wymiarem sprawiedliwości, w przygotowywaniu testamentów i wniosków rozwodowych. Marzy o opuszczeniu więzienia i spotkaniu z synem, którego nie widział od pięciu lat. Szansa pojawia się jak grom z jasnego nieba. Malcolm wie, kim jest zabójca sędziego Fawcetta, zna motyw zbrodni. Wykorzysta tę wiedzę, by odzyskać wolność, zmienić wygląd i tożsamość. I przystąpi do realizacji precyzyjnego planu zemsty na tych, którzy fałszywym oskarżeniem zrujnowali mu życie…

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 482

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 14 godz. 1 min

Lektor: Wiktor Zborowski
Oceny
4,4 (56 ocen)
29
19
8
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
balanga1

Nie oderwiesz się od lektury

Super , dobra fabuła dobrze się czyta
10
1cd35333-d809-4ddf-8c76-867284895c46

Nie oderwiesz się od lektury

Jeden z moich ulubionych autorów, który nie zawodzi nigdy. Książka super!
10
zbiniuAAA

Dobrze spędzony czas

To moja pierwsza książka Grishama i zachęciła mnie ona do sięgnięcia po inne pozycje tego autora. Powieść napisana jest lekko i z polotem, nie ma dłużyzn, a wątek kryminalny rozwija się bardzo ciekawie. Polecam.
10
rafinat

Nie oderwiesz się od lektury

Grisham jest tylko jeden!
00
piotrmazur

Dobrze spędzony czas

dobra ksiazka.
00

Popularność