Pozytywka Poli. Polowanie na zorzę polarną - Aniela Cholewińska-Szkolik - audiobook

Pozytywka Poli. Polowanie na zorzę polarną audiobook

Aniela Cholewińska-Szkolik

4,8

Opis

Pozytywka Poli. Polowanie na zorzę polarną

Wyjątkowa seria o tańcu, przyjaźni, spełnianiu marzeń, egzotycznych zwierzętach i dalekich podróżach. Pola pasjonuje się tańcem i podróżami. Uwielbia poznawać nowe osoby i bardzo kocha zwierzęta. W każdym tomie dziewczynka przenosi się za pomocą magicznej pozytywki w inne miejsce na świecie, gdzie poznaje nowych przyjaciół, ich kulturę i zwyczaje.


Pola wraz z Lilką, w ramach wymiany szkolnej, wyjeżdżają do Norwegii. Ten wyjątkowy kraj pokazuje dziewczynkom Kirtsen, której tata ma zaprzęg psów. Pola podróżuje wraz z figurką trolla – symbolem szkolnego zespołu, do którego należy Kirsten i jej starszy brat. Zespoły mają za zadanie przygotować folder o Norwegii, a na każdej zamieszczonej fotografii ma być właśnie symbol danej grupy. Kirtsen i jej brat nie mogą wybrać się w odległe zakątki kraju, więc Pola i Lilka postanawiają im pomóc. Podczas podróży Pola spotka m.in. stado łosi, podziwia fiordy i poluje na zorzę polarną.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 3 min

Lektor: Anna Ryźlak

Oceny
4,8 (12 ocen)
9
3
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
bazoan

Dobrze spędzony czas

ciekawe
00
Lasmina

Nie oderwiesz się od lektury

Lepsza niż pierwsza część:)
00

Popularność