Pozytywka Poli. Niezwykły taniec - Aniela Cholewińska-Szkolik - audiobook

Pozytywka Poli. Niezwykły taniec audiobook

Aniela Cholewińska-Szkolik

4,6

11 osób interesuje się tą książką

Opis

Pozytywka Poli. Niezwykły taniec

Wyjątkowa seria o tańcu, przyjaźni, spełnianiu marzeń, egzotycznych zwierzętach i dalekich podróżach. Pola pasjonuje się tańcem i podróżami. Uwielbia poznawać nowe osoby i bardzo kocha zwierzęta. W każdym tomie dziewczynka przenosi się za pomocą magicznej pozytywki w inne miejsce na świecie, gdzie poznaje nowych przyjaciół, ich kulturę i zwyczaje.

 

Pola z Lilką i grupą taneczną pani Jamali wyjeżdżają na wycieczkę do Japonii. Poznają tam Maiko, wnuczkę właścicieli hoteliku „Dwa żurawie”. Maiko marzy o nauce baletu, ale jej babcia nie chce się na to zgodzić, dopóki dziewczynka nie zostanie mistrzynią w tradycyjnym tańcu jiutamai. Maiko przygotowuje się więc do występu. W międzyczasie spróbuje się dowiedzieć, dlaczego para mandżurskich żurawi, która zamieszkiwała łąkę za hotelem, ostatnio nie chce przylatywać. Maiko martwi się, że hotel straci przez to swoją główną atrakcję... Pola pomoże Maiko rozwikłać zagadkę żurawi.
W tym samym czasie szkoła baletowa pani Heleny przystępuje do projektu „W kilka kroków dookoła świata”. Dziewczynki mają za zadanie przygotować narodowe tańce oraz ciekawostki o danym kraju. Pola i Lilka bez wahania wybierają Japonię! Oprócz tego Polę pochłania zagadka złocistej nici, którą zostawił dla niej tajemniczy handlarz, ofiarodawca pozytywki...

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 10 min

Lektor: Anna Ryźlak

Oceny
4,6 (19 ocen)
16
1
1
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
bazoan

Nie oderwiesz się od lektury

podobało się
00
MagLe94

Całkiem niezła

była fajna
00
mgrendysa

Nie polecam

grupie i idiotyczne
00
ICloudek2

Nie oderwiesz się od lektury

Interesująca lektura przybliżająca kulturę kraju kwitnącej wiśni
00
Lasmina

Nie oderwiesz się od lektury

Według dziecka było super:)
00

Popularność