Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki - Aniela Cholewińska-Szkolik - audiobook
BESTSELLER

Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki audiobook

Aniela Cholewińska-Szkolik

5,0

90 osób interesuje się tą książką

Opis

Kochasz zwierzęta?

Poznaj małą weterynarz Misię, która w magicznej Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom. Misia to wesoła pięciolatka, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w niewielkim miasteczku. Misia ma też niezwykły dar – rozumie mowę zwierząt. Jest to jej sekret.

Seria „Misia i jej mali pacjenci” to wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom. Idealne do wspólnego czytania na dobranoc, a idealnym dopełnieniem tekstów są ciepłe ilustracje.

W pierwszym opowiadaniu Misia pomaga biednemu wróbelkowi, któremu w nóżkę wbił się cierń. W kolejnych poznacie m.in. psa, bociana i jeża. Czy dziewczynce uda się je wyleczyć? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 53 min

Lektor: Magdalena Wasylik

Oceny
5,0 (44 oceny)
42
2
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Lasmina

Nie oderwiesz się od lektury

ciekawa historia
20
LucjaNest

Nie oderwiesz się od lektury

Świetne
00
monizw

Nie oderwiesz się od lektury

Dziecko zadowolone :)
00
Nacudja
(edytowany)

Nie oderwiesz się od lektury

Kochasz zwierzęta ta książka jest dla ciebie no bo bardzo fajna i to bardzo polecam bardzo😘😍😜😉 na 1 miejsce idzie jak dla mnie🏆🎖️🏅🏆🏆🏆🏆🏆💋💕🤩🤩🤩🤩🐒🐕🐩🐈🐅🐆🐎🦌🦓🐮🐂🐃🐄🐖🐗🐏🐑🐐🐪🐫🐘🦒🐼🐾🐭🦏🐨🐻🦇🦔🐿️🐇🐰🐹🐀🐁🦃🐔🐓🐣🐤🐥🐦🐧🕊️🦅🦆🦉🐬🐋🐳🦖🦕🐉🐲🐍🦎🐢🐊🐸🦋🐞🐜🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾Ona się opiekuje każdym normalnie każdym i jest bardzo miła i to bardzo i ciekawa historia więc polecam😀😃😄😁😆😅😘🤩no super po prostu🤗i musi żyć sto lat 100 lat 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯 Albo nieskończoność!!!!!!!!!! Nie oderwę się od niej nigdy
00
LukaszB_82

Dobrze spędzony czas

😆😍😄😃😄😆🥀
00

Popularność