Pozytywka Poli. Daleka wyprawa - Aniela Cholewińska-Szkolik - audiobook

Pozytywka Poli. Daleka wyprawa audiobook

Aniela Cholewińska-Szkolik

5,0

11 osób interesuje się tą książką

Opis

Pozytywka Poli. Daleka wyprawa.

Wyjątkowa seria o tańcu, przyjaźni, spełnianiu marzeń, egzotycznych zwierzętach i dalekich podróżach. Pola pasjonuje się tańcem i podróżami. Uwielbia poznawać nowe osoby i bardzo kocha zwierzęta. W każdym tomie dziewczynka przenosi się za pomocą magicznej pozytywki w inne miejsce na świecie, gdzie poznaje nowych przyjaciół, ich kulturę i zwyczaje

Tym razem Pola poznaje młodą zebrę, która nie wyruszyła ze swoim stadem na poszukiwania pożywienia. Zebra zostaje towarzyszką Kheri, afrykańskiej przyjaciółki Poli, i nie odstępuje jej na krok, co powoduje różne kłopoty. Dziewczynki muszą więc jak najszybciej znaleźć jej bliskich i przekonać zebrę do powrotu do swojego stada. Pomocne okażą się znów małpki oraz inne zwierzęta, z którymi Pola zaprzyjaźniła się wcześniej. Jednak przyjaciele Poli mają także inne problemy. Szkoła pani Jamali może zostać zamknięta! Być może uda się ją uratować przygotowując wspaniały występ taneczny na doroczny festyn. Czy Poli uda się w ten sposób udowodnić odpowiednim osobom, jak ważne to miejsce?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 0 min

Lektor: Anna Ryźlak

Oceny
5,0 (14 ocen)
14
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ag1ata

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna
00

Popularność