Power PODręcznik - Olga Kozierowska - książka

Power PODręcznik książka papierowa

Olga Kozierowska

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Power PODręcznik to zbiór auto-motywacji i auto-inspiracji. Zbiór zadań z pozoru błahych, ale mających niesamowitą moc. Zastosowane z pełnym zaangażowaniem, wpłyną pozytywnie na przekonania o nas samych. To właśnie stanowi pierwszy krok do wprowadzania wszelkich życiowych zmian.

Power PODręcznik to 128 stron przepełnionych pozytywną energią. Idealny prezent na święta dla kobiety poszukującej inspiracji i motywacji.

Olga Kozierowska zainspirowała i zmotywowała tysiące Polek do wzięcia swojego szczęścia we własne ręce. Autorka wielu programów radiowych i telewizyjnych, publikacji oraz audiobooka 21 DNI Przebudzenie. Twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką – pierwszej w polskie organizacji kompleksowo wspierającej rozwój kobiet i nagłaśniającej ich sukcesu na skalę ogólnopolską.

Marta Zabłocka to rysowniczka i fotografka. Czyta książki, chodzi do kina i jeździ rowerem. Zaangażowana w sprawy społeczne. Kocha swoje Koty miłością tajemniczą i ponadgatunkową. Prowadzi stronę „życie-na-kreskę“.

Liczba stron: 128

Format (wymiary): 14.5x21.5cm

ISBN: 9788394364700

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0