Nasza paczka - Matysiak Ada Jadwiga - książka

Nasza paczka książka papierowa

Matysiak Ada Jadwiga

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

"Nasza paczka" Ady Jadwigi Matysiak to wspaniała familijna opowieść o przygodach czterech chłopców, którzy zawiązują Przymierze Zgranej Paczki. Narratorem tej historii jest Janek, który właśnie zaczął naukę w pierwszej klasie. To właśnie w szkole poznaje Mateusza, Marka i Łukasza, z którymi połączy go przyjaźń, a także zainteresowanie Biblią. Nie może być inaczej, skoro chłopcy noszą imiona czterech Ewangelistów. Wszyscy obiecują, że będą wspierać się nawzajem, pomagać chorym i niepełnosprawnym, mówić prawdę, odnosić się do innych z życzliwością i bronić słabszych.

Wspaniała, optymistyczna, pouczająca, choć bez zbędnego dydaktyzmu, lektura, która pokazuje, jak wielką wartością w życiu każdego jest wiara, a także przyjaźń i zaufanie, jak wiele możemy zdziałać dla innych, gdy tylko ich wokół siebie zauważymy.

Autorka z ogromnym wyczuciem wprowadza swoich bohaterów w świat Boga i religii, w świat wartości chrześcijańskich. Nie brak także akcentów humorystycznych, słowem, jest to opowieść, która spodoba się i małym, i dużym czytelnikom.

Liczba stron: 186

Format (wymiary): 12.5x19.5cm

ISBN: 9788378050995

Oceny
0,0
0
0
0
0
0