Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych Kwalifikacja EE.05 Podręcznik Część 1 - Bielawski Artur, Kuźma Wacław - książka

Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych Kwalifikacja EE.05 Podręcznik Część 1 książka papierowa

Bielawski Artur, Kuźma Wacław

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


  • Wydawca: WSiP
  • Kategoria: Edukacja
  • Język: polski
  • Rok wydania: 2019
Opis

Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik elektryk z 2017 roku!

Podręcznik niezbędny w nauce zawodu technik elektryk. Obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych i stanowi podstawowe źródło wiedzy w przygotowaniach do egzaminu zawodowego.

Część pierwsza publikacji przedstawia wiadomości i kształtuje umiejętności praktyczne związane z budową i konserwacją maszyn i urządzeń elektrycznych. Dokładnie omówiono w niej wszystkie zagadnienia, których znajomość obowiązuje kandydata do zawodu – od ochrony przeciwporażeniowej po budowę, rodzaj i zastosowanie maszyn i urządzeń elektrycznych.

Godne zaufania kompendium aktualnej wiedzy – jego autorzy są twórcami publikacji zawodowych i doświadczonymi nauczycielami przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej.

Liczba stron: 568

Format (wymiary): 17.0x24.5cm

ISBN: 9788302172014

Wydanie: 1