LUST. Zabawka mojej współlokatorki - opowiadanie erotyczne - Sarah Skov - ebook + audiobook

LUST. Zabawka mojej współlokatorki - opowiadanie erotyczne ebook

Sarah Skov

0,0
3,99 zł

lub
Opis

Wynajmuję mieszkanie razem z moją współlokatorką Lisą. Uwielbiam ją obserwować. Fascynuje mnie sposób, w jaki się porusza, mówi, uśmiecha i uwodzi facetów. Pewnego ranka, kiedy jestem sama w mieszkaniu, przez przypadek znajduję w łóżku Lisy erotyczną zabawkę. Jest wciąż wilgotna od ostatniego użycia. Wiem, że to niewłaściwe, ale tak bardzo chciałabym ją poczuć. To silniejsze ode mnie. Ostrożnie przesuwam językiem po gładkiej powierzchni wibratora. Smak Lisy podnieca mnie i wzbudza jeszcze większe pożądanie...

Książka ta powstała we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust, która w opowiadaniach pełnych pasji, intymności, miłości i pożądania, stanowiących doskonałe połączenie mocnej historii i komedii erotycznej, ukazuje złożoność i różnorodność ludzkiej natury.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 20

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Sarah Skov

Zabawka mojej współlokatorki

Opowiadanie erotyczne

LUST

Zabawka mojej współlokatorki

Tytuł oryginału

Min roommates legetøj

Przełożyła: Agnieszka Strążyńska Copyright © 2018, 2019 Sarah Skov i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726260878

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Zabawka mojej współlokatorki

Opowiadanie erotyczne

Wynajmuję mieszkanie razem z Lisą. Widać po niej, że na pewno była z wieloma mężczyznami. Jest smukła i piękna, ale nie w typowo pojmowany sposób – jej uroda polega raczej na trudnym charakterze i osobistym wdzięku. Ma krótko obcięte włosy, pofarbowane na rudy, wręcz marchewkowy kolor. Grzywka jest zawsze ultrakrótka. W nosie i w pępku nosi kolczyki, a ja nie mogę przestać myśleć o tym, czy nie przekłuła sobie też innych miejsc. Lisa jest typem osoby, której wszystko wydaje się proste i która nigdy nie unika dyskusji. Kiedyś oskarżyła pewnego profesora o dyskryminację ze względu na płeć, kiedy zignorował jej uwagę. Zawsze wszystko idzie po jej myśli, także jeśli chodzi o facetów. Czasami działają na nich jej cięte uwagi, innym razem sposób, w jaki z nimi flirtuje. Uśmiecha się szeroko i promiennie, przez co sprawia wrażenie otwartej i bezpośredniej, a jeszcze bardziej wzmaga to jej perlisty śmiech. Jednocześnie jej wyprostowana postawa i przenikliwe spojrzenie nadają jej aurę kobiety nieosiągalnej. Facet, który zaczyna ją podrywać, zawsze ryzykuje, że zamiast usłyszeć w rewanżu coś równie miłego, zostanie obsypany obelgami. Jeśli zaś odwzajemni się jej czymś podobnym i wywoła uśmiech na jej twarzy, zostaje zatwierdzony. Kiedy wychodzimy razem się zabawić, nie mogę się powstrzymać i z fascynacją obserwuję grę, jaką prowadzi z facetami.

Lisa otwiera lodówkę. Kiedy się pochyla, jej top na ramiączkach podciąga się nieco, odsłaniając fragment brzucha i ukazując kolczyk w pępku. Bierze z półki colę i siada do stołu, podczas gdy ja pakuję książki do plecaka.  

– Pracowałaś dziś w domu? – pyta.

– Tak – odpowiadam.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.