Laurki dla przedszkolaka - Katarzyna Michalec - ebook

Laurki dla przedszkolaka ebook

Katarzyna Michalec

0,0
8,54 zł

lub
Opis

W książce znajdziemy różne wzory laurek wykonanych z papieru i drobnych ozdób. Każdą z nich z łatwością zrobi dziecko w przedszkolu. Pamiętajmy, że są to tylko wzory, które możemy w dowolny sposób modyfikować, tworząc własne oryginalne dzieła. Robienie laurek z pewnością sprawi dzieciom wiele radości, a najlepszą nagrodą będzie uśmiech osoby, która otrzyma taki prezent. To również doskonały sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 15
Katarzyna Michalec

Laurki dla przedszkolaka

© Copyright by

Katarzyna Michalec & e-bookowo

Projekt okładki: Katarzyna Michalec

Ilustracje: Katarzyna Michalec

ISBN 978-83-7859-820-6

Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo

www.e-bookowo.pl

Kontakt: [email protected]

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości

bez

 

Wstęp

W książce znajdziemy różne wzory laurek. Czasami brakuje pomysłów na wykonanie oryginalnej kartki, a wiadomo przecież, że te zrobione własnoręcznie, choćby w najprostszy sposób, są cenniejszym prezentem, niż gotowe kupione w sklepie. Dla tych wszystkich, którym brakuje pomysłów, z pomocą nadchodzi niniejsza książka. Przedstawione w niej laurki wykonane są głównie z papieru i drobnych ozdób. Każdą z nich z łatwością zrobi dziecko w przedszkolu. Pamiętajmy, że są to tylko wzory, które możemy w dowolny sposób modyfikować, tworząc własne oryginalne dzieła. Robienie laurek z pewnością każdemu dziecku sprawi wiele radości, a najlepszą nagrodą będzie uśmiech osoby, która otrzyma taki prezent. To również doskonały sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Przyjemnej zabawy!

 

 

 

 

 

 

 

Zebra

Materiały: białe kartki z zboku technicznego, papier kolorowy, czarny flamaster, klej do papieru, nożyczki.

Białą kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie na papierze rysujemy czarnym flamastrem głowę zebry, wycinamy ją i naklejamy na pierwszej stronie kartki. Oczy wycinamy z papieru. Dookoła rysujemy czarne pasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot

Materiały: kolorowy blok techniczny, klej do papieru, nożyczki.

Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie odcinamy z niej wąski pasek. Z papieru wycinamy pyszczek, wąsy, nos oraz oczy kota i przyklejamy je na pierwszej stronie. Od wewnętrznej strony przyklejamy uszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uśmiechnięta buźka

Materiały: kolorowy