Jatin Shah Chirurgia i onkologia głowy i szyi Tom 1 - Shah Jatin, Patel Snehal, Singh Bhuvanesh - książka

Jatin Shah Chirurgia i onkologia głowy i szyi Tom 1 książka papierowa

Shah Jatin, Patel Snehal, Singh Bhuvanesh

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

252,00 zł

Opis

"Na polskim rynku wydawniczym pojawiały się pozycje omawiające problematykę nowotworów głowy i szyi, jednakże z reguły były one częścią większego opracowania dotyczącego laryngologii, chirurgii szczękowo twarzowej, radioterapii czy onkologii klinicznej. Pomimo iż wielu doskonale przygotowanych polskich lekarzy zajmuje się interdyscyplinarnym leczeniem nowotworów głowy i szyi, nie powstał do tej pory żaden wspólny podręcznik o dużej wartości edukacyjnej, który byłby swoistym "elemantarzem" dla wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

W związku z tym, postanowiłem sięgnąć po doskonałą monografię pod redakcją Profesora Jatina Shaha, który swoim autorytetem naukowym gwarantuje doskonałą jakość opracowania, poczynając od epidemiologii, poprzez diagnostykę i na interdyscyplinarnym leczeniu kończąc. Zespół autorów, który współtworzył podręcznik, przyczynił się do jego wysokiej wartości merytorycznej.

Myślę, że pozycja ta przyczyni się do podniesienia wiedzy na temat nowotworów głowy i szyi oraz poprawy wyników leczenia."

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński

Liczba stron: 476

Tłumacz: Golusiński Paweł, Łuczewski Łukasz, Majchrzak Ewa

Format (wymiary): 25.5x30.5cm

ISBN: 9788376097701

Oceny
0,0
0
0
0
0
0