Jak czytać ludzi radzi agent FBI - Robin Dreeke, Cameron Stauth - audiobook

Jak czytać ludzi radzi agent FBI audiobook

Robin Dreeke, Cameron Stauth

3,8

11 osób interesuje się tą książką

Opis

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi" jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość – i nie zapominaćże prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 4 min

Oceny
3,8 (180 ocen)
62
52
38
22
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
L0GINLEGIMI

Z braku laku…

odradzam truizmy, masturbacja narcyza nad własnymi osiągnięciami, personalne historyjki po 30 minutach wylaczylem, ponieważ nie bylo nic o sposobach analizy ludzkiej psychiki
41
Kamia

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo ciekawa książka, pozwalająca wnikliwemu obserwatorowi poukładać myśli i uzupełnić luki, a mniej wnikliwemu uzupełnić braki. Pewną przeszkodą, jak sądzę z poprzednich komentarzy jest dla wielu czytelników sposób narracji autora, który w dużej mierze za przykłady wykorzystuje sytuacje, których sam był uczestnikiem. A wszystkie te sytuacje mają na celu zobrazować konkretne zachowania ,relacje na które po prostu trzeba zwrócić uwagę aby w przyszłości w swoim własnym życiu móc wykorzystać wiedzę zawartą w książce.(Jeśli to kogoś nudzi, to najprawdopodobniej nie będzie potrafił tej wiedzy wykorzystać w życiu, bo najpewniej jest osobą nastawioną na siebie, a nie na rozmówcę i rozmowę czyli interakcję.) A po tychże następuje wiedza skondensowana, w punktach, bardzo zwięzła.
30
sienkiewiczk

Całkiem niezła

Ujdzie. Sporo anegdot autora i duźo teorii.
00
g-thomasz

Nie polecam

Bardzo słaba książka, moim zdaniem pisana dla amerykańskiego społeczeństwa. Bardziej autibiografia, oczywistości i frazesy. Napaliłem się na tytuł, z wielkim trudem dotarłem do końca. Nie polecam.
00
pietia18

Dobrze spędzony czas

w sumie nic odkrywczego w niej nie ma ale porzadkuje to co podwiadomie kazdy czuje lub wie
00

PopularnośćKolekcje