Jadzia Pętelka odwiedza dziadków - Barbara Supeł - audiobook + książka
BESTSELLER

Jadzia Pętelka odwiedza dziadków audiobook

Supeł Barbara

4,9

85 osób interesuje się tą książką

Opis

W tym roku rodzina Pętelków spędzi Gwiazdkę u dziadków. Jadzię i Stasia czeka podróż samochodem przez migocące od świątecznych światełek miasto. Wszyscy są podekscytowani nadchodzącą kolacją! Rodzina Pętelków przygotowała same pyszności. Na świątecznym stole pojawią się – czerwony barszcz, kluski z makiem, śledzie oraz pierniczki. Tata, Jadzia i Staś pięknie udekorują choinkę. Czy Mikołaj przyniesie wszystkim wymarzone prezenty?

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Warto również poznać Stasia Pętelkę, starszego brata Jadzi – bohatera serii dedykowanej przedszkolakom!

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 5 min

Oceny
4,9 (285 ocen)
264
14
4
2
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
anku881122

Nie oderwiesz się od lektury

okej
00
patrycjawolanin

Nie oderwiesz się od lektury

jak cudownie jest odwiedzać dziadków i spędzać z nimi dużo czasu. książka dla dziadków i wnuków do wspólnego czytania. Jadzia jak zawsze staje na wysokości zadania
00
LucjaNest

Nie oderwiesz się od lektury

Świetne
00
MonikaKowieska

Nie oderwiesz się od lektury

Wesoła i ciekawa historia mówiąca o więzi międzypokoleniowej
00
MaciejPaterek1985

Nie oderwiesz się od lektury

super
00

Popularność