Gossip Girl - Cecily von Ziegesar - ebook + audiobook

Gossip Girl ebook i audiobook

Cecily von Ziegesar

3,6

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Młodzieńcza miłość, pożądanie, blichtr i okrutne plotki.Czy będąc piękną, bogatą i wielbioną można się przed nimi obronić?Witamy w świecie Gossip Girl, gdzie sekrety i skandale są na porządku dziennym wśród nowojorskiej elity. Złota para Blair i Nate zmagają się z powrotem tajemniczej Sereny, która wywołuje falę złośliwych uwag i nieoczekiwanego entuzjazmu. Zaskakujące zwroty akcji i bezlitosne ujawnianie sekretów sprawiają, że każda strona przynosi nową intrygę. Wszystko to relacjonuje tajemnicza plotkara, która stała się głosem elity młodzieży z Nowego Jorku. Zanurz się w świat, w którym prawda jest zawsze bardziej szokująca niż fikcja.Serial Plotkara stał się serialowym hitem w 2007 roku z Blake Lively i Pennem Badgley w rolach głównych!Dla fanów Wielkich kłamstewek i Heartstoppera!"Plotkara" to seria książek z gatunku new adult. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele, 12 części poświęconych jej głównym bohaterom, a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 230

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 5 godz. 50 min

Lektor: Joanna Derengowska

Oceny
3,6 (7 ocen)
3
1
1
1
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Holasoyhola

Nie oderwiesz się od lektury

Kocham! Nie rozumiem tak niskich ocen. Jest dowcipna, dużo się dzieje i jest pisana zadziornym językiem
10
isioadrianka

Nie polecam

Masakra serio
00

Popularność