Dróżki do poduszki. Przez łąkę - Kasia Keller - audiobook
NOWOŚĆ

Dróżki do poduszki. Przez łąkę audiobook

Keller Kasia

4,9

20 osób interesuje się tą książką

Opis

Dzień się kończy, czas do łóżeczka. Nadeszła pora, by przytulić się do poduszki i posłuchać opowieści na dobranoc. Wyciszcie się przy żabim koncercie, szeleszczących trawach, a delikatny szept wiatru i śpiewające ptaki niech ukołyszą was do snu. Chodźcie, posłuchajcie, o czym szumi łąka. 

 

Za skrzypiącą furtką, w sennej krainie, polna dróżka prowadzi nas na wiosenną łąkę. W akompaniamencie chóru muszek, klekotu boćków, brzęczenia pszczół i rechotu żabek zanurzamy się w miękkie źdźbła trawy i słuchamy niezwykłego koncertu. Łąka otula nas niczym kołderka. Zasypiamy... 

 

Seria siedmiu audiobooków przeznaczonych dla najmłodszych, opartych o wielowarstwowe dźwięki przyrody, których zadaniem jest wspomaganie wyciszenia i zasypiania. Audiobooki zostały zaprojektowane jako element wieczornej rutyny ułatwiającej zredukowanie aktywności, co umożliwia łatwiejsze osiągnięcie przejście od wysokiego poziomu pobudzenia do relaksacji niezbędnej do zaśnięcia. To także znakomite wsparcie dziennej rutyny wyciszającej oraz element wychowania słuchowego i narzędzie relaksacji dla dzieci z wadą słuchu. Zdaniem Prezes Stowarzyszenia Słyszeć bez Granic: „Dźwięki przyrody, w które możemy się wsłuchać, tworzą przestrzeń na odpoczynek, relaks i uzyskanie wewnętrznego spokoju. (…) Dróżki do poduszki wydają się być w naszej ocenie pozycją doskonałą, aby pozytywnie wpływać na nasze zmysły i nastrój”. 

 

Nagrania zrealizowano w dźwięku stereo, wspaniale sprawdzą się więc podczas odsłuchu na słuchawkach, co zapewni dodatkowe doznania i ułatwi zanurzenie się w magicznym świecie. 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 30 min

Lektor: Aleksander Orsztynowicz-Czyż
Oceny
4,9 (7 ocen)
6
1
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
patrycjawolanin

Nie oderwiesz się od lektury

ta część też ma super lektora i dźwięki i porusza wszystkie nasze zmysły
00
Magdalena91096

Nie oderwiesz się od lektury

Cudownie wiosenna zasypiajka (nie tylko dla najmłodszych!)
00

Popularność