Dróżki do poduszki. Przez góry - Kasia Keller - audiobook
NOWOŚĆ

Dróżki do poduszki. Przez góry audiobook

Keller Kasia

4,9

24 osoby interesują się tą książką

Opis

Dzień się kończy, czas do łóżeczka. Nadeszła pora, by otulić się kołderką, przyłożyć głowę do poduszki i posłuchać opowieści na dobranoc. Wyciszcie się przy delikatnych powiewach wiatru, a melodia wygrywana przez pluskający wodospad niech ukołysze was do snu. Chodźcie, posłuchajcie, jak pięknie szumią góry. 

 

W sennej krainie, za skrzypiącą furtką rozciąga się polna ścieżka, która prowadzi nas wprost na górskie hale, skąd dobiega radosne beczenie owiec i ptasie koncert na sto dziobów. Ach, jak tu pięknie i radośnie! Wędrujemy wzdłuż potoku, nad głowami pohukuje sówka, a w oddali szumi wodospad. Jest tak przyjemnie, tak spokojnie. Zasypiamy... 

 

Seria siedmiu audiobooków przeznaczonych dla najmłodszych, opartych o wielowarstwowe dźwięki przyrody, których zadaniem jest wspomaganie wyciszenia i zasypiania. Audiobooki zostały zaprojektowane jako element wieczornej rutyny ułatwiającej zredukowanie poziomu aktywności, co umożliwia łatwiejsze osiągnięcie przejścia od wysokiego poziomu pobudzenia do relaksacji niezbędnej do zaśnięcia. To także znakomite wsparcie dziennej rutyny wyciszającej oraz element wychowania słuchowego i narzędzie relaksacji dla dzieci z wadą słuchu. Zdaniem Prezes Stowarzyszenia Słyszeć bez Granic: „Dźwięki przyrody, w które możemy się wsłuchać, tworzą przestrzeń na odpoczynek, relaks i uzyskanie wewnętrznego spokoju. (…) Dróżki do poduszki wydają się być w naszej ocenie pozycją doskonałą, aby pozytywnie wpływać na nasze zmysły i nastrój”. 

 

Nagrania zrealizowano w dźwięku stereo, wspaniale sprawdzą się więc podczas odsłuchu na słuchawkach, co zapewni dodatkowe doznania i ułatwi zanurzenie się w magicznym świecie.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 26 min

Lektor: Aleksander Orsztynowicz-Czyż
Oceny
4,9 (10 ocen)
9
1
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
karolcia077

Nie oderwiesz się od lektury

Dla mnie i dziecka najlepsza opcja do usypiania. ASMR z dźwiękami natury idealnie wycisza.
10
Unwantedxhost

Nie oderwiesz się od lektury

To już wiemy, gdzie spędzimy majowy weekend! Coś niesamowitego, dzieciaki zasnęły praktycznie od razu! A i mi oko się zmrużyło. Te wszystkie dźwięki, stąpanie po trawie, otwieranie furtki. Cudo!
10
zuzia19elk1

Nie oderwiesz się od lektury

super audiobook,dzieci uwielbiają cała serię ksiazek
00

Popularność