Do twego serca pukam nieśmiało - Domański Erazm Sławomir - książka

Do twego serca pukam nieśmiało książka papierowa

Domański Erazm Sławomir

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

29,90 zł

Opis

Nieprofesjonalną twórczością artystyczną w dziedzinie literatury oraz publicystyką Historyczną zajmuje się od ponad 40 lat. Laureat konkursów literackich organizowanych przez Wojskowe Koła Literackie oraz przez Bibliotekę Miejską w Legionowie.
Członek zarządu Towarzystwa Przyjaciół Legionowa, członek Redakcji "Rocznika Legionowskiego", wcześniej kustosz Muzeum Historycznego w Legionowie, obecnie w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, były żołnierz zawodowy, społecznik.

"Co można powiedzieć o pierwszych miłosnych wierszach pisanych przez niedoświadczonego młodzieńca? Może to, że takie naiwne, wstydliwe, może niegramatyczne, może niedoważone.
Wielu z nas podejmuje takie próby, które są swoistym listem skierowanym do wybranki serca.
Lądują one potem w szufladzie i….albo nabierają wartości z czasem albo są tylko zaschniętym kwiatem w nostalgicznym zielniku naszego życia.
Chyba są one też takim pierwszym ogniem, który rozpala młodzieńcze serce poszukujące tajemnicy miłości, czystych uczuć, który ma niesamowitą siłę wpływająca na nasze postępowanie, działanie, życiowe wybory.
One, te pierwsze otwierają czar świadomego życia, są wypowiedzią kierowana nie tylko do jednej osoby, ale swoistym hejnałem granym do całego świata — patrzcie!!! słuchajcie !!! i ukradkiem czytajcie… (...)
Ale po co przegadywać te myśli…zapraszam do wędrówki w głąb mojego serca, na rydwanie tych dawnych wierszy, napisanych gdy miałem 20-21 lat." (ze Wstępu autora)

Liczba stron: 40

Format (wymiary): 15.5x21.5cm

ISBN: 9788395838835

Oceny
0,0
0
0
0
0
0