Biała tom 1 - Monika Liga - audiobook

Biała tom 1 audiobook

Liga Monika

5,0

Opis

Młody naukowiec wyręczając się rozgoryczonym zwolnieniem z pracy Janem wpuszcza specyfik do rozdzielni w wodociągach. Trująca ciecz w krótkim czasie rozprzestrzenia się na różne kontynenty zbierając śmiertelne żniwo. Ludzie zaczynają umierać, a pozostali jeszcze żywi nie stwarzają zagrożenia dla innych i dzielą się na trzy typy. Jedni gniją i umierają w chwili, kiedy kończą się im siły, u drugich zmienia się tylko sposób odżywiania, gdyż ich jedynym posiłkiem jej krew. Trzecią grupą tworzą ludzie, którzy paradoksalnie przeżyli dzięki chorobie, która wcześniej miała ich zabić- chorzy na białaczkę. Do tej grupy należy nasza główna bohaterka Ewka. Zostaje sama w świecie, który do tej pory był tak dobrze jej znany. Chodząc ulicami zagląda w każde miejsce starając się wypełnić sobie czas i szukając zajęcia, które skutecznie odciągnie ją od rozmyślań nad tym co ją czeka. Podczas jednej z wędrówek po opustoszałych mieszkaniach natrafia na umierającą kobietę, której obiecuje, że zajmie się jej synem. Tylko, że zamiast niemowlęcia znajduje przystojnego mężczyznę, z którym nie ma kontaktu. Związana obietnicą zabiera go ze sobą i rusza ulicami miasta. Jedynym jej celem jest odnalezienie brata. Nie traci nadziei, chociaż zdaje sobie sprawę, że rzeczywistość może okazać się inna.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 36 min

Lektor: motylewnosie.pl

Oceny
5,0 (4 oceny)
4
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Basia131313

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo oryginalny pomysł na fabule i podejście do post apo. Humor głównej bohaterki pasuje tu równie mocno, co sceny erotyczne. Akcja pędzi i nie ma czasu na nudę. Bez zbędnych opisów i dłużyzn. Czyta/słucha się ekspresowo, a zakończenie chyba świadczy o tym, że będzie kontynuacja. Ale na szczęście autorka nie zostawiła pootwieranych wątków, które by wkurzyły. Polecam 👍💥
10
emili22

Nie oderwiesz się od lektury

Ok , nie wiem jak wy….ale chyba potrzeba jakiejś nowej kategorii pod którą można by podpiąć ta książkę „Porno zombiaki” 😉 no wiem przesadziłam … ale nie da się ukryć że książka tracą erotykiem ….za którymi nie przepadam …ale tutaj to wszystko miało sens i trzymało się „kupy” to było takie dziwne że na początku miałam przestać tego słuchać ….ale im bardziej się zagłębiłam tym bardziej byłam ciekawa co dalej ….i przez cały czas się zastanawiałam czy na pewno mi się podoba….i na koniec powiem wam że tak ….tylko zastanawia mnie to czy ta książka urywa się w takim dziwnym momencie jak szukanie tamponów przez Kasie czy to z moim audiobookiem jest coś nie tak …. Chociaż tutaj wszystko jest możliwe ….tak czy tak polecam jest to tak niestandardowa historia że jeśli będzie druga cześć napewno przeczytam …. Inna niż wszystkie ja nigdy nie czytałam takiej książki być może są podobne ale ja nigdy na taką nie natrafiłam … godna uwagi!!!
10

PopularnośćKolekcje