Biała tom 1 - Monika Liga - audiobook

Biała tom 1 audiobook

Liga Monika

5,0

Opis

Świat się kończy, ludzkość umiera po tym, jak szalony naukowiec wpuszcza trujący specyfik do rozdzielni wodociągowej. Trująca ciecz w krótkim czasie rozprzestrzenia się na różne kontynenty zbierając śmiertelne żniwo. Ludzie zaczynają umierać. Pozostali przy życiu dzielą się na trzy typy. Jedni gniją i umierają w chwili, gdy kończą się im siły. U drugich zmienia się sposób odżywiania, ich jedynym posiłkiem jej krew. Trzecią grupę tworzą ludzie chorzy na białaczkę i ci paradoksalnie przeżyli dzięki chorobie, która wcześniej miała ich zabić. Do tej grupy należy nasza główna bohaterka Ewka. Chodząc ulicami Katowic zagląda w różne miejsca starając się wypełnić czas. Szuka zajęcia, które skutecznie odciągnie ją od rozmyślań nad losem. Podczas jednej z wędrówek po opustoszałych mieszkaniach natrafia na umierającą kobietę. Składa obietnicę zaopiekowania się jej dzieckiem. Tle tylko, że zamiast niemowlęcia znajduje przystojnego mężczyznę. Związana obietnicą zabiera go ze sobą i rusza ulicami miasta.
Przewrotna, pełna czarnego humoru i zwrotów akcji opowieść o miłości, która jest możliwa nawet po końcu świata.


Opinia jednej z Czytelniczek:

Są takie książki, które zaskakują. Nie tylko fabułą, ale samym pomysłem. Taka właśnie była „Biała”. Szczerze powiem, że nie byłam przekonana do tej lektury. Nawet kilka pierwszych rozdziałów mnie nie przekonało, jednak z biegiem kartek chciałam więcej, a później nie mogłam się już oderwać.
Ta książka to totalny rollercoaster. Historia nie z tego świata, a jednak tak fantastyczna, że ją uwielbiam. Ta książka jest świetna! Znalazłam w niej wszystko, humor, emocje, seks, grozę i suma summarum świetną historię. Moja głowa nadal pęka od nadmiaru wrażeń po skończeniu tej lektury. Polecam!

 

- Ania Wojdylak

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 36 min

Lektor: motylewnosie.pl

Oceny
5,0 (3 oceny)
3
0
0
0
0
Sortuj według:
emili22

Nie oderwiesz się od lektury

Ok , nie wiem jak wy….ale chyba potrzeba jakiejś nowej kategorii pod którą można by podpiąć ta książkę „Porno zombiaki” 😉 no wiem przesadziłam … ale nie da się ukryć że książka tracą erotykiem ….za którymi nie przepadam …ale tutaj to wszystko miało sens i trzymało się „kupy” to było takie dziwne że na początku miałam przestać tego słuchać ….ale im bardziej się zagłębiłam tym bardziej byłam ciekawa co dalej ….i przez cały czas się zastanawiałam czy na pewno mi się podoba….i na koniec powiem wam że tak ….tylko zastanawia mnie to czy ta książka urywa się w takim dziwnym momencie jak szukanie tamponów przez Kasie czy to z moim audiobookiem jest coś nie tak …. Chociaż tutaj wszystko jest możliwe ….tak czy tak polecam jest to tak niestandardowa historia że jeśli będzie druga cześć napewno przeczytam …. Inna niż wszystkie ja nigdy nie czytałam takiej książki być może są podobne ale ja nigdy na taką nie natrafiłam … godna uwagi!!!
00

PopularnośćKolekcje