Świętujemy 15. urodziny. Mamy dla Was prezent!

Artur Wasilewski 12.01.2024

Dziękujemy za wspólne 15 lat!

Jak ten czas szybko leci… Z raczkującego start-upu przeistoczyliśmy się w jedyną w swoim rodzaju księgarniotekę (bo jak inaczej nazwać połączenie księgarni i biblioteki?), skupiającą wokół siebie setki tysięcy osób, kochających książki. Za nami z jednej strony lata pracy, z drugiej trudna do opisania satysfakcja, wynikająca z coraz większego zaufania, jakim nas darzyliście, darzycie i, mamy wielką nadzieję, będziecie darzyć.

Dziękujemy za wszystkie wiadomości, które codziennie nam wysyłacie, zarówno te miłe, jak i krytyczne – sprawiające, że staramy się jeszcze bardziej. Dziękujemy, że możemy Wam towarzyszyć na co dzień. Od dodawania nowości na półki przy porannej kawie, przez słuchanie w trakcie zabieganego dnia, aż po relaksujące, wieczorne czytanie przed snem.

Z okazji naszego wspólnego święta mamy dla Was upominek – synchrobooka®. Do końca stycznia możecie wybrać 1 z 15 z tytułów, znajdujących się w naszej urodzinowej kolekcji i dodać go na półkę w aplikacji. Będzie z Wami tak długo, jak będziecie mieć aktywne konto w Legimi. Niezależnie od tego, czy korzystacie z abonamentu, czy jeszcze nie zdecydowaliście się na tę formę dostępu do książek.

Pamiętajcie, że z naszego prezentu może skorzystać każdy. Dajcie znać znajomym, niech dołączą do naszej celebracji. Mamy nadzieję, że będziemy wspólnie rozwijać czytelniczą społeczność nie tylko przez kolejne 15 lat, ale znacznie, znacznie dłużej. Niech ta historia trwa bez końca!