Nowe ceny abonamentów Legimi już od 28 grudnia

Artur Wasilewski 22.12.2022

Gdy w 2017 r. po raz ostatni zmienialiśmy cennik w Legimi, katalog abonamentowy liczył niespełna 40 tys. tytułów (obecnie 180 tys.), a nasza przygoda z książkami do słuchania dopiero się zaczynała. Nie było jeszcze subskrypcji na Kindle, książek papierowych, które można nabywać nawet 50% taniej, a nasze aplikacje miały znacznie mniej przydatnych funkcjonalności. Po ponad 5 latach nadszedł czas, by nieco skorygować ceny. Zdajemy sobie sprawę, że to nigdy nie jest dobra wiadomość dla czytelników i czytelniczek, ale…

Obecni abonenci i abonentki zachowają dotychczasowe ceny!

Zawsze staramy się doceniać tych, którzy sięgają po ebooki, audiobooki i synchrobooki® w Legimi. Dlatego właśnie wszyscy, którzy do 27 grudnia włącznie aktywują subskrypcję, będą korzystać z niej na obecnych warunkach. Oczywiście dopóty, dopóki będą nieprzerwanie opłacać dostęp. Kto zatem jeszcze (lub już) nie ma włączonego abonamentu, niech koniecznie dołączy do naszej społeczności przed najbliższą środą.

Miesięczny abonament bez limitu w cenie jednej książki papierowej to zawsze świetna inwestycja.

Jeśli zdecydujesz się na aktywowanie dostępu po 28 grudnia… wciąż będziesz korzystać z wyjątkowo korzystnej oferty. Nawet najbardziej wypasiony (przepraszam za kolokwializm, ale to naprawdę jest coś ekstra) pakiet, dający nielimitowany dostęp do ebooków, audiobooków i synchrobooków®, zamówisz już za 44,99 zł z umową, a 49,99 zł z opcją rezygnacji w dowolnym momencie. Jeśli interesuje Cię wyłącznie czytanie, subskrypcję zamówisz za 39,99 zł (umowa na 12 mies.) lub 44,99 zł w planie z elastyczną rezygnacją. Zadbaliśmy jednocześnie o dodatkowe korzyści dla Ciebie. W jaki sposób?

Jeśli korzystasz regularnie, to nie odczujesz podwyżki – zwrócimy aż 10 zł co miesiąc.

Zgadza się. Do tej pory co miesiąc, przy regularnym opłacaniu abonamentu, na Twoje konto w Klubie Mola Książkowego wracała równowartość 5 zł, do wykorzystania na zakupy w Legimi. Od środy, w przypadku osób, które opłacać będą abonament zgodnie z nowymi cennikiem, podwoimy tę wartość. Rok z subskrypcją oznaczać będzie zatem aż 120 zł do wydania na ebooki, audiobooki i książki papierowe w naszym serwisie. Co istotne, punktami KMK opłacisz nawet 50% zamówienia – niezależnie od tego, na który tytuł się zdecydujesz, a jeśli zakupy przekroczą 50 zł, pokryjemy koszty wysyłki!

1 abonament, 4 urządzenia, książki bez limitu.

Reasumując – aktywując abonament Legimi bez limitu, zyskasz:

  1. Nieograniczony dostęp do tysięcy ebooków, audiobooków i synchrobooków® (te ostatnie znajdziesz tylko u nas) w cenie 1 książki.
  2. Możliwość korzystania z 1 abonamentu nawet na 4 różnych urządzeniach – smartfonie, e-czytniku, tablecie i komputerze, dzięki czemu będzie to świetna rozrywka dla całej rodziny.
  3. 7 dni bezpłatnego korzystania na dobry początek, by przekonać się, jak świetna to usługa ;).
  4. Równowartość 10 zł do wykorzystania na zakupy w Legimi (przy aktywacji od 28.12) lub 5 zł, w obecnej cenie.
  5. A do tego możliwość wgrywania i czytania w aplikacji Legimi własnych ebooków, zakupionych w innych księgarniach.

Niezależnie zatem od tego, czy zdecydujesz się przed, czy po zmianie cen, abonament Legimi to zawsze dobry pomysł (parafrazując słowa Audrey Hepburn). Miłej lektury!