Załóż kartę biblioteczną i odbierz 20 zł na zakupy w Legimi

Artur Wasilewski 16.12.2022

W Legimi nie tylko udostępniamy ebooki, audiobooki i synchrobooki® w abonamencie, ale umożliwiamy również zakup wydań cyfrowych oraz papierowych. Szczególnie te ostatnie cieszą się niesłabnącą popularnością jako prezenty (nie tylko gwiazdkowe). Tym bardziej, że zamówisz je nawet 50% taniej! Tak atrakcyjne ceny osiągnąć można dzięki punktom, zbieranym w Klubie Mola Książkowego. Teraz, dosłownie w kilka chwil, możesz zwiększyć ich liczbę i zyskać dodatkowo równowartość 20 zł do wykorzystania właśnie na zakupy w Legimi. Jak to zrobić?

Aktywuj bezpłatnie kartę Depozytu Bibliotecznego

Co zyskasz dzięki członkostwu? Obecnie dostęp do ok. 100, ale już niebawem tysięcy ebooków, znajdujących się w katalogu wirtualnej biblioteki, stworzonej przez Fundację Krajowy Depozyt Biblioteczny, której to jesteśmy partnerem i mecenasem. Już teraz znajdziesz w niej perełki (niedostępne w formie ebooka nigdzie indziej), autorstwa m.in. Alistaira MacLeana, George’a R.R. Martina, czy też Edmunda Niziurskiego. Książki z wirtualnej biblioteki można czytać wyłącznie w aplikacjach Legimi. Aktywując w tym miejscu kartę on-line do końca roku, zyskasz aż 200 punktów w Klubie Mola Książkowego, czyli równowartość 20 zł. Aktywacja możliwa jest po zalogowaniu się w Legimi.

Jak wykorzystać punkty w Klubie Mola Książkowego?

Zamawiając ebooki, audiobooki i książki papierowe do 50% taniej. Nie musisz czekać na promocję na dany tytuł, w Legimi obniżysz cenę dowolnie wybranej pozycji. Punkty zbierasz m.in. za rejestrację konta, comiesięczne odnowienie subskrypcji, recenzowanie i ocenianie książek. Co więcej – jeśli masz aktywny abonament Legimi, przy zakupach pow. 50 zł zapewniamy bezpłatną wysyłkę. W tym miejscu, po zalogowaniu, sprawdzisz, ile punktów masz już na swoim koncie.

Jakie książki kupić?

To pytanie, na które nie ma dobrej odpowiedzi. Tym bardziej, nie chcąc, by ktoś dosłownie zgubił się wśród tysięcy tytułów, przygotowaliśmy kolekcje, które możesz potraktować jako swego rodzaju podpowiedzi, ułatwiające wybór.

To oczywiście zaledwie wycinek z przebogatego katalogu książek papierowych, dostępnych nawet 50% taniej w Legimi. Pozostaje tylko wybrać interesujące Cię tytuły, by już za kilka dni sprawić sobie lub komuś bliskiemu mnóstwo radości z wyśmienitej lektury.

Zaloguj się na swoje konto w Legimi, aktywuj kartę biblioteczną i zyskaj dodatkowe 20 zł do wykorzystania na zakupy.