Książkowe Centrum Prezentowe Legimi

Artur Wasilewski 28.11.2022

Książki to najlepszy prezent, niezależnie od okazji. Problemy zaczynają się, gdy trzeba zdecydować, który tytuł wybrać. Przecież każda obdarowana osoba ma inne gusta literackie. Ba! Niektórzy w ogóle nie czytają, a książkowym upominkiem chcielibyśmy dopiero zachęcić ich do częstego sięgania po wciągające historie. Z pomocą przychodzi, skuteczniejsze niż Brygada RR, Legimi. Przedstawiamy 3 sposoby na prezent, zarówno dla miłośniczek i miłośników książek, jak i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak wielka to przyjemność.

E-vouchery prezentowe: ebooki, audiobooki i synchrobooki® bez limitu

Niczym nieograniczony dostęp do cyfrowych książek to nasza specjalność zakładu. Obecnie na wirtualnych półkach Legimi znajduje się 160 000 tytułów, a liczba ta cały czas rośnie. Trudno nam wyobrazić sobie kogoś, kto nie znajdzie wśród nich interesujących pozycji. Problem nietrafionego prezentu rozwiązany. Co więcej, to jest prezent, którego wartość, z perspektywy obdarowanej osoby, rośnie za każdym razem, gdy sięga po kolejny tom.

Miesiąc, kwartał, pół roku lub rok z ebookami, audiobookami i synchrobookami® bez limitu to idealny prezent również dla osób, którym nie możemy wręczyć upominku osobiście. Ty zamawiasz e-voucher, a następnie podajesz adres e-mail, na który mamy go wysłać. Chyba, że chcesz go wydrukować i włożyć np. pod choinkę. To jak najbardziej możliwe. Jak widać jest to również opcja dla zapominalskich, którzy z powodu np. natłoku zajęć nie są w stanie dokonać zakupu zawczasu. Nieprzypadkowo co roku jeszcze 24 grudnia nasz sklep z e-voucherami prezentowymi przeżywa istne oblężenie.

E-vouchery na książki bez limitu zamówisz już od 39,99 zł, a jeśli chcesz podarować rok z książkami bez limitu, skorzystasz z rabatu 30%. To nie wszystko – zamawiając e-voucher otrzymasz dodatkowo w prezencie kwartalne dostępy do cyfrowej prenumeraty tygodnika Polityka oraz serwisu newonce.club!

Czytnik ebooków z abonamentem na ebooki bez limitu – niezbędnik książkowych moli!

Ebooki i audiobooki na dobre zagościły w naszych smartfonach i tabletach, ale miłośniczki i miłośnicy książek cyfrowych wiedzą, że nie ma lepszego urządzenia od, stworzonego z myślą o nich, czytnika ebooków. Dlatego już od ponad 7 lat oferujemy wyjątkowe połączenie: czytniki ebooków marek inkBOOK i PocketBook oraz abonament na książki bez limitu (do wyboru same ebooki lub ebooki, audiobooki i synchrobooki®).

Średnia cena czytnika to ok. 500 zł. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup pakietu urządzenie + subskrypcja na 2 lata, na start zapłacisz jedynie złotówkę za czytnik inkBOOK Calypso Plus lub PocketBook Touch Lux 5 (cena za model PocketBook Era wynosi 249 zł), a pierwszy miesiąc z książkami bez limitu otrzymasz gratis! Miesięczna opłata abonamentowa wynosi jedynie 54,99 zł dla pakietu z ebookami, a jeśli chcesz również słuchać – ta opcja dostępna jest w aplikacjach Legimi na smartfony i tablety – zapłacisz 59,99 zł miesięcznie.

To rozwiązanie polecamy szczególnie osobom, które już na dobre wsiąkły w świat ebooków i nie wyobrażają sobie codziennych, książkowych przyjemności bez czytnika.

Czytniki inkBOOK i PocketBook za 1 zł z abonamentem Legimi zamówisz wyłącznie u nas. Jeśli zdecydujesz się na pakiet z abonamentem na 24 miesiące zaoszczędzisz ponad 200 zł!

Książki papierowe nawet 50% taniej w Legimi!

Ebooki i audiobooki są coraz popularniejsze, ale wciąż większość preferuje książki w wydaniach papierowych. Co więcej, w kontekście prezentów wiele osób nie wyobraża sobie wręczenia bądź otrzymania podarunku cyfrowego. Znów z pomocą przychodzi Legimi. Książki papierowe nawet 50% taniej to propozycja dla wszystkich, korzystających regularnie z naszego serwisu.

Rejestracja konta, comiesięczne odnowienie abonamentu, recenzowanie i ocenianie książek… Te i wiele innych czynności nagradzamy punktami Klubu Mola Książkowego. Kupując ebooki, audiobooki i książki papierowe w Legimi możesz je wymienić na rabat, obniżając cenę zamawianych produktów nawet o 50%! Co więcej – jeśli masz aktywny abonament Legimi, przy zakupach pow. 50 zł zapewniamy bezpłatną wysyłkę. W tym miejscu, po zalogowaniu, sprawdzisz, ile punktów masz już na swoim koncie.

Książki papierowe z rabatem do 50% znajdziesz na stronie Legimi. Może skusisz się na zakup książek z jednej z naszych kolekcji?

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez książek, czy dla osoby, która dopiero je pokocha (tylko jeszcze o tym nie wie) – pamiętaj, że w Legimi znajdziesz upominek idealny. Nie tylko idealny, ale przede wszystkim dający mnóstwo radości. Być może nawet przez cały rok!