Zamów e-voucher prezentowy i zyskaj pół roku z Wyborcza.pl za darmo

Artur Wasilewski 22.11.2021

Sezon przedświąteczny w pełni, rozglądamy się za najlepszymi i najbardziej wartościowymi (również w tym niematerialnym znaczeniu) prezentami. My jak zawsze polecamy e-vouchery upominkowe. Nielimitowany dostęp do ebooków, audiobooków i synchrobooków® to bez wątpienia idealny prezent dla wszystkich miłośniczek i miłośników książek. Dzięki naszej wyjątkowej, limitowanej propozycji teraz jest jeszcze lepszy!

Zamawiając dowolny roczny e-voucher Legimi otrzymasz dodatkowo w prezencie półroczny dostęp do cyfrowej prenumeraty Wyborcza.pl Premium o wartości 179,40 zł!

Jak skorzystać z promocji?

1. Wejdź na stronę sklepu z e-voucherami prezentowymi
2. Wybierz interesujący Cię produkt (ebooki bez limitu na 12 miesięcy lub ebooki + audiobooki bez limitu na 12 miesięcy) i sfinalizuj zakup. Oferta obowiązuje od 22.11.2021 r. do wyczerpania wyczerpania puli kodów.
3. Kod umożliwiający aktywację prenumeraty Wyborcza.pl Premium otrzymasz na e-mail wskazany w procesie zakupu w następnym dniu roboczym.

Biorąc udział w akcji nie tylko podarujesz bliskiej osobie nielimitowany dostęp do wyśmienitej literatury, ale zyskasz również pół roku z jakościowym dziennikarstwem. Oprócz wiadomości z kraju i ze świata na Wyborcza.pl otrzymasz dostęp do:

  1. Reportaży i wywiadów z magazynów: Duży Format, Wolna Sobota, Ekonomia Plus, Wysokie Obcasy Praca, Ale Historia, Słówka
  2. Wiadomości z Twojej okolicy (ponad 30 serwisów lokalnych)
  3. Najlepszych magazynów kobiecych w Polsce: Wysokieobcasy.pl oraz Wysokie Obcasy Extra
  4. „Książki”. Największy magazyn literacki
  5. Teksty europejskich partnerów Wyborcza.pl (m.in. Die Welt, El Pais, Le Figaro)
  6. Możliwość czytania na dowolnym urządzeniu, także w aplikacji na smartfonie i tablecie

Zamów e-voucher Legimi i odbierz prezent od Wyborcza.pl!

Kategorie: