Aplikacje Legimi z recenzjami książek i trybem samochodowym

Artur Wasilewski 23.06.2021

Mamy dobre wiadomości dla osób czytających i słuchających z Legimi na smartfonach i tabletach. Po ostatniej aktualizacji możemy korzystać z dodatkowych funkcji, czyniących z naszej książkowej aplikacji jeszcze wygodniejsze i rozbudowane narzędzie dla miłośników i miłośniczek literatury. Możecie już dodawać recenzje ebooków i audiobooków, a także wygodniej korzystać z odtwarzacza audio w samochodach. Najnowsza wersja aplikacji Legimi jest już dostępna w Google Play, AppStore, a także Huawei AppGallery.

Dodawanie recenzji książek w aplikacji Legimi

Najczęściej po zakończeniu lektury zastanawiamy się, po którą sięgnąć w następnej kolejności. Są jednak tytuły sprawiające, że chcemy podzielić się naszą opinią na ich temat. Zachęcając do czytania lub… wręcz przeciwnie (oczywiście takich sytuacji życzymy jak najmniej). Do tej pory udostępnialiśmy opcję recenzowania ebooków i audiobooków na stronie www.legimi.pl. Teraz można napisać opinię na temat przeczytanych i odsłuchanych tytułów bezpośrednio w aplikacji. Zachęcamy również do udostępniania linków do zrecenzowanych książek. Niech jak najwięcej osób dowie się o skarbach, kryjących się na naszych półkach. Osoby, które zdecydują się wejść w rolę krytyków i krytyczek literackich otrzymują od nas dodatkowo punkty w Klubie Mola Książkowego. Te można wymienić na zniżki na ebooki, audiobooki i książki papierowe, dostępne w Legimi.

Tryb samochodowy w aplikacji Legimi

Przygotowaliśmy również nowość dla osób umilających sobie podróż samochodem słuchaniem książek. W odtwarzaczu audiobooków w aplikacji Legimi można już włączyć opcję „tryb samochodowy”. Uproszczony interfejs sprawdzi się idealnie w czasie jazdy. Wystarczy wcześniej wybrać odpowiedni tytuł. A jest z czego, bowiem mamy dla Was już ok. 6 000 audiobooków!

Aplikacje z nowymi funkcjami pobierzecie z Google Play, Apple Store i Huawei AppGallery. Miłego czytania, słuchania i… oceniania książek! Osoby, które jeszcze nie korzystają z abonamentu Legimi mogą go zakupić bezpośrednio w aplikacji lub też na stronie Legimi i skorzystać z tygodniowego, bezpłatnego okresu próbnego.