Wygodne płatności za abonament Legimi w Orange i Plus

Artur Wasilewski 13.07.2020

Mamy dobrą wiadomość dla osób, korzystających z usług telekomunikacyjnych w Orange i Plus. Wprowadziliśmy właśnie nową, wygodną i elastyczną formę płatności za nielimitowany dostęp do abonamentu Legimi.

Dołącz do rachunku w Orange ebooki i audiobooki z Legimi

Jeśli masz abonament w Orange, za abonament Legimi bez limitu zapłacisz dodając tę pozycję do swojego rachunku. Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.legimi.pl/orange/ i aktywujesz jedną z opcji subskrypcyjnych. Do wyboru masz standardowe pakiety ebooki bez limitu i ebooki + audiobooki bez limitu. Kilkadziesiąt tysięcy tytułów do czytania i słuchania nawet na 4 różnych urządzeniach: smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku.

Dołącz do rachunku w Plus ebooki i audiobooki z Legimi

Analogiczną propozycję mamy dla klientów sieci Plus. Jeśli masz abonament na telefon właśnie w Plus, wejdź na stronę www.legimi.pl/plus/ i włącz nieograniczony dostęp do Legimi. Zarówno dla klientów Plus, jak i Orange ceny są identyczne jak przy płatnościami kartą lub poprzez PayPal – 39,99 zł miesięcznie za dostęp do ebooków i 44,99 zł miesięcznie za dostęp zarówno do ebooków, jak i audiobooków.

W Orange i Plus darmowe ebooki i audiobooki przez 30 dni

Podczas, gdy standardowy okres próbny wynosi 14 dni, dla klientów Orange i Plus przygotowaliśmy aż 30 dni bezpłatnego czytania i słuchania w Legimi. Jesteśmy przekonani, że po miesiącu zdecydujesz się na kontynuację przygody z Legimi, ale oczywiście w każdej chwili w trakcie trwania okresu próbnego możesz zrezygnować. Również po rozpoczęciu płatnej subskrypcji w dowolnym momencie dezaktywujesz usługę.

Co miesiąc wraca do Ciebie aż 5 zł na kolejne zakupy

Osoby płacące za dostęp do Legimi w Orange i Plus co miesiąc otrzymują równowartość 5 zł na swoje konto w Klubie Mola Książkowego. Zgromadzone w ten sposób punkty mogą wymieniać na zniżki, dokonując zakupów ebooków, audiobooków i książek papierowych w Legimi. Będąc abonentami naszej usługi, zyskują dodatkowo darmową wysyłkę książek drukowanych dla zamówień pow. 50 zł. To idealna opcja, gdy chcemy np. zrobić komuś prezent.

Serdecznie zapraszamy do czytelniczej społeczności Legimi. Gwarantujemy, że każdy miłośnik literatury znajdzie u nas mnóstwo książek dla siebie. Czekają na Ciebie największe bestsellery, mnóstwo nowości, ale również klasyka literatury oraz ebooki i audiobooki dla młodszych czytelników i czytelniczek.

Aktywuj dostęp do Legimi i dodaj do rachunku w Orange
Aktywuj dostęp do Legimi i dodaj do rachunku w Plus

Kategorie: