PocketBook Touch Lux 5 z Legimi już dostępny

Artur Wasilewski 28.07.2020

PocketBook, szwajcarski producent czytników ebooków, już od blisko 4 lat współpracuje z Legimi. W tym czasie aż 9 modeli tej firmy otrzymało oprogramowanie wyposażone w naszą aplikację, umożliwiającą czytanie bez limitu. Nadszedł czas na urządzenie nr 10, czyli mający dziś premierę PocketBook Touch Lux 5.

PocketBook Touch Lux 5 – ta sama jakość, jeszcze wygodniejsze czytanie

Piąta generacja najpopularniejszego czytnika marki PocketBook stanowi świetne rozwinięcie wcześniejszych wersji. W porównaniu do PB Touch Lux 4 mamy otrzymujemy 2 kluczowe zmiany, zwiększające komfort czytania (a wiadomo, mało jest rzeczy ważniejszych dla książkowych moli od zapewnienia im właściwych warunków do realizacji ulubionego hobby).

PocketBook Touch Lux 5 wyposażony został w szybszy procesor, a także podświetlenie SMARTlight, pozwalające wygodnie sterować barwą i temperaturą światła, w zależności od warunków, w których czytamy, a przede wszystkim naszych preferencji.

Poza tymi nowościami, podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji mamy do czynienia z urządzeniem o potwierdzonej jakości, oprogramowaniem PocketBook 6.0, ale przede wszystkim (przynajmniej z naszej perspektywy) aplikacją Legimi. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – atramentowo-czarnej i rubinowej. Sugerowana cena PocketBook Touch Lux 5 to 529 zł, ale mamy dobre wieści dla osób zainteresowanych naszą unikatową ofertą czytnik za 1 zł z abonamentem na ebooki bez limitu. Już w sierpniu PB TL5 będzie dostępny w tej opcji. W tym miejscu można zapisać się na powiadomienie o wprowadzeniu tych urządzeń do sprzedaży w Legimi.

Kategorie: