Czytnik inkBOOK Calypso z aplikacją Legimi już niebawem

Artur Wasilewski 23.07.2020

Czytniki inkBOOK dostępne są na rynku już od 5 lat. Od samego początku są też kompatybilne z Legimi dzięki dedykowanej aplikacji. Już wkrótce premierę będzie miało kolejne urządzenie z rodziny inkBOOK, a mianowicie Calypso.

Legimi na inkBOOK Calypso

Analogicznie do innych urządzeń inkBOOK również Calypso będzie wyposażone w aplikację Legimi, umożliwiającą swobodne korzystanie z pełnego katalogu ebooków w abonamencie na czytniku. Nie tylko zamówimy subskrypcję, ale również będziemy mieli możliwość przeglądania księgozbioru, dodawania książek na półkę w czytniku i pobierania książek bezpośrednio na urządzenie. Do dyspozycji oddajemy ponad 60 000 tytułów, a liczba ta sukcesywnie rośnie.

inkBOOK Calypso – podstawowe informacje

Nowy czytnik będzie wyposażony w dotykowy ekran E-ink Carta (212 ppi) z regulowaną temperaturą barwową podświetlenia. Podobnie jak poprzednie,  posiadać będzie system operacyjny Android. Jeśli chodzi o pamięć, to będziemy mieli do dyspozycji 16 GB i możliwość włożenia dodatkowej karty pamięci.

inkBOOK Calypso – kolory i etui

W enigmatycznej nieco zapowiedzi producenta widzimy, że czytnik inkBOOK Calypso będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Kompatybilny będzie z etui YOGA, które również można zamówić w różnych kolorach, dzięki czemu każdy będzie w stanie dobrać swój ulubiony zestaw.

inkBOOK Calypso w ofercie za 1 zł

Nowy czytnik inkBOOK będzie dostępny również w naszej usłudze czytnik za 1 zł. Szczegółowe informacje dotyczące cen abonamentu w tej konfiguracji podamy już na początku sierpnia. Wszyscy, którzy chcą otrzymać informację o wprowadzeniu czytników inkBOOK Calypso do sprzedaży w Legimi mogą zapisać się na powiadomienie na stronie www.legimi.pl/czytnik/.