Podejmij czytelnicze wyzwanie Legimi na 2020 rok!

Artur Wasilewski 02.01.2020

Początek nowego roku i postanowienia są nierozłączne niczym Flip i Flap oraz orzeł i reszka. Inna sprawa, czy owe styczniowe deklaracje udaje się przekuć w coś trwałego. Nie pomożemy co prawda w codziennym robieniu pompek (choć wiemy, że sprawność fizyczna jest ważna), nie utrzymamy za nikogo porządku (wolimy spędzić ten czas z książką), ale na pewno jesteśmy w stanie pomóc w dotrzymaniu postanowień dotyczących czytania. Co więcej, sami zachęcamy, by dołączyć do naszego czytelniczego wyzwania na 2020 rok!

Jakie gwarantowane nagrody zyskasz?

  1. 30 dni abonamentu bez limitu gratis.
  2. Dodatkowe 100 pkt (równowartość 10 zł) w Klubie Mola Książkowego do wydania na zakupy w Legimi.
  3. 3 kody na 60-dniowy bezpłatny dostęp bez limitu (okres próbny po podaniu danych karty płatniczej) w Legimi dla znajomych.

Jak dołączyć do wyzwania?

  1. Do końca stycznia 2020 r. musisz mieć aktywowany abonament Legimi bez limitu (wystarczy darmowy okres próbny), zamówiony bezpośrednio na stronie lub w aplikacji Legimi (nie uwzględniamy dostępów bibliotecznych, usług operatorów komórkowych, abonamentów z czytnikiem ebooków, opłaconych bezpośrednio w Apple appstore, aktywowanych voucherem prezentowym oraz pakietów z limitem stron).
  2. Korzystaj z Legimi w abonamencie do końca 2020 roku. Możesz zmieniać pakiety, ale musisz mieć cały czas aktywną subskrypcję do północy, 1 stycznia 2021 r. włącznie (wszystkim osobom, które spełniły warunki wymienione w pkt. 1 przyznamy, aktywujemy i wyślemy nagrody 4 stycznia 2021 r.).
  3. Nie stawiamy minimalnych wymagań odnośnie liczby przeczytanych tytułów, ale gorąco zachęcamy do jak najczęstszego sięgania po ebooki i audiobooki.
  4. Wyzwanie obejmuje oczywiście osoby, które już mają aktywny abonament.

To jak? Który pakiet wybierasz? Nielimitowany dostęp do ponad 60 000 ebooków możesz mieć już za 32,99 zł miesięcznie.