A czy Ty pamiętasz o punktach w Klubie Mola Książkowego w Legimi?

Artur Wasilewski 27.11.2019

Klub Mola Książkowego. Wymyślony, by korzystanie z Legimi dawało jeszcze więcej korzyści. Niektórym doskonale znany, innym… niekoniecznie. Co prawda widzimy, że mnóstwo osób korzysta z sukcesywnie gromadzonych punktów, ale postanowiliśmy przypomnieć o idei klubu tym, którzy są z nami od niedawna, nie są w klubie lub po prostu nie są świadomi, że mają na swym koncie nie tylko półki z ebookami i audiobookami, ale i punkty, które warto wykorzystać.

Klub Mola Książkowego to w największym skrócie pisząc system gromadzenia punktów, które wymienić można na zniżki w Legimi. Jak działa? Co można w nim zyskać? Odpowiadamy w niniejszym tekście.

Jak gromadzić punkty w Klubie Mola Książkowego?

Najlepiej od samego początku i sukcesywnie ?. Punkty przyznajemy za rejestrację, pobranie aplikacji, sięgnięcie po darmowe tytuły, zakupy, ale przede wszystkim za korzystanie z abonamentu. W subskrypcji bez limitu co miesiąc wraca na konto równowartość 5 zł. Oto pełna lista aktywności, za które przyznajemy punkty (10 pkt = 1 zł):

  • Założenie konta w systemie Legimi: 20 pkt
  • Aktywowanie aplikacji Legimi na nowym urządzeniu: 25 pkt (max 50 pkt/m-c)
  • Pierwsze zamówienie darmowego ebooka lub audiobooka: 10 pkt
  • Zakup abonamentu: zgodnie z cennikiem
  • Pierwszy zakup ebooka lub audiobooka: 20 pkt
  • Pierwszy zakup ebooka lub audiobooka z aplikacji Legimi na urządzeniu mobilnym: 15 pkt
  • Zakup ebooka lub audiobooka (oprócz zakupów z konta Legimi): 1 pkt za każdą wydaną złotówkę
  • Doładowanie konta Legimi: 25 zł – 25 pkt, 50 zł – 55 pkt, 100 zł – 120 pkt
  • Ocenienie ebooka lub audiobooka: 1 pkt (max 10 pkt/m-c)

Jak można wykorzystać punkty w Klubie Mola Książkowego?

Punkty w klubie wymienić można na rabat przy zakupie ebooków i audiobooków w Legimi. Nie trzeba wykorzystywać ich od razu, w ramach 1 zamówienia, ale zgodnie z zapotrzebowaniem. Maksymalnie uzyskamy w ten sposób do 50% zniżki. Co istotne, to obniżka na dowolne tytuły w ofercie, również bestsellery i nowości.

Jak długo są ważne punkty w Klubie Mola Książkowego?
Jeśli w miarę regularnie sięgasz po aplikację Legimi, to… bardzo długo. Punkty są ważne przez 3 miesiące od ostatniego logowania w Legimi.

Jak sprawdzić, czy jestem w Klubie Mola Książkowego i ile mam punktów?
Aby przekonać się, czy na pewno członkostwo w Klubie Mola Książkowego jest aktywowane, wystarczy zalogować się na stronie Legimi (w aplikacji nie sprawdzimy stanu punktów ani statusu klubowego), a następnie przejść do zakładki Konto i sekcji Klub Mola Książkowego. Osoby, które aktywowały konto Legimi 6 czerwca lub później punkty mają naliczane automatycznie. Kto jest z nami dłużej, powinien wejść w zakładkę Klub Mola Książkowego  i, jeśli nie jest w klubie, dołączyć czym prędzej.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do sprawdzenia swoich punktów. Nieprzypadkowo przypominamy o klubie właśnie teraz. Już niebawem, w ramach obchodów 10-lecia Legimi, udostępnimy nową funkcję, w której zdecydowanie przydadzą się punkty w Klubie Mola Książkowego. Szczegóły poznacie w swoim czasie.