Aplikacja Legimi 3.0 na Androida oficjalnie dostępna

Artur Wasilewski 11.09.2019

Po wielu miesiącach testów, po wcześniejszym udostępnieniu nowej strony Legimi i wersji beta aplikacji, nadszedł czas na jej oficjalną wersję. Niedawno skończyliśmy dystrybucję aktualizacji Legimi – ebooki i audiobooki bez limitu, pora więc przybliżyć nowości, które w porównaniu z poprzednią generacją oddaliśmy do Waszej dyspozycji. Oto najistotniejsze z nich:

  • Szata graficzna została zunifikowana ze stroną internetową Legimi. Wiemy, że wiele osób przyzwyczaiło się do starej, obecnej niemal 7 lat, ale zdecydowanie nadszedł czas rozstania.
  • Przeglądanie katalogu jest teraz znacznie wygodniejsze, m.in. dzięki prezentacji kolekcji, do tej pory dostępnych tylko w przeglądarce.
  • Udostępniliśmy bardziej zaawansowane opcje wyszukiwania, nie tylko tytułów, ale również autorów i wydawców (a niebawem dodamy do tego cykle wydawnicze).
  • Pojawiła się funkcja rekomendacji usługi i uzyskiwania z tego tytułu dodatkowego, bezpłatnego abonamentu (do tej pory dostępna była tylko na stronie www).

Aplikacja dostępna jest w Google Play.

Trochę się zmieniło, ale nie znaczy to oczywiście, że kończą się prace nad udoskonalaniem aplikacji Legimi. Równie istotne są także nasze najbliższe plany w kontekście rozwoju całej platformy, nie tylko aplikacji na Androida.

Już niebawem Legimi wzbogacone zostanie o opcję obserwowania autorów i wydawców oraz możliwość zakupu vouchera prezentowego na abonament Legimi. Jesienią nową szatę graficzną zyskają aplikacje Legimi dla Kindle oraz na iOS. Całkowicie nowa wersja aplikacji na iPady i iPhone’y będzie miała premierę wiosną przyszłego roku.

Tyle na teraz, ale oczekujcie niebawem kolejnych wieści o nowościach w Legimi.

 

Kategorie: