60 000 ebooków i audiobooków w nowym wydaniu, czyli witamy w odmienionym Legimi

Artur Wasilewski 06.06.2019

Kto śledzi nasze media społecznościowe, ten oczywiście wie, że dziś udostępniamy Wam nową, lepszą, bardziej przyjazną i wygodną stronę Legimi. Brzmi pięknie, ale co konkretnie się zmieni?

  • Strona Legimi staje się w pełni responsywna, możecie z niej korzystać na urządzeniach mobilnych.
  • To, co znacie z aplikacji, czyli tworzenie i zarządzanie kolekcjami, teraz dostępne jest również po zalogowaniu na stronie internetowej. W ramach tej funkcjonalności umożliwiamy także trwałe usuwanie książek z półki i kolekcji. Nie wrócą po kolejnej synchronizacji 😉
  • Multiwyszukiwarka ułatwi Wam odnalezienie interesującego tytułu, autora lub wydawnictwa, a system filtrowania pozwoli na sprawdzenie, które tytuły znajdują się w Waszym pakiecie (ucieszy to z pewnością posiadaczy dostępów bibliotecznych i firmowych).
  • Wygodnie zmienicie pakiet abonamentowy i dokupicie możliwość korzystania z subskrypcji bez limitu na więcej niż 1 czytniku.
  • Ułatwiliśmy dostęp do linków rekomendacyjnych.

Całkiem sporo nowości, a to dopiero początek – w kolejnych miesiącach będziemy mieli dla Was kolejne funkcje, które uczynią czytanie i słuchanie z Legimi jeszcze przyjemniejszym.

Strona stroną, ale czytamy i słuchamy przecież w aplikacjach. Już teraz mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem – udostępniliśmy otwartą wersję beta nowej aplikacji. Jednocześnie trwają prace nad dostosowaniem pozostałych aplikacji do nowego wyglądu. Będziemy na bieżąco informować Was o postępach.

Nie ma co przedłużać – koniecznie sprawdźcie nową stronę i, kto może, również aplikację! Miłej lektury!