Aktualizacja aplikacji Legimi na PocketBook Touch Lux 2 i PocketBook Touch Lux 3

Artur Wasilewski 07.03.2019

Czy wiecie, że aplikacja Legimi na czytnikach PocketBook pojawiła się już 2,5 roku temu? Na te pół-urodziny mamy dobre wieści dla posiadaczy nieco starszych, acz wciąż świetnie się sprawdzających modeli PocketBook Touch Lux 2 i PocketBook Touch Lux 3. W najnowszej, dostępnej od tego tygodnia, wersji oprogramowania zawierającego aplikację Legimi, dodaliśmy 2 wyczekiwane przez was funkcje:

  1. Na liście tytułów wcześniej wrzuconych na półki w aplikacjach na Androida i iOS oraz na stronie Legimi te ostatnio dodane wyświetlają się na górze dostępnych do pobrania na czytniku PocketBook.
  2. Książki wrzucone w aplikacji na iOS i Androida do kosza nie zostaną przywrócone na półki czytnika po kolejnej synchronizacji aplikacji.

Jak pobrać aktualizację oprogramowania na swój czytnik? Jeśli po nawiązaniu połączenia z Internetem nie pojawi się komunikat o dostępnej automatycznie aktualizacji do wersji 5.20.346, najlepiej wejść na stronę Legimi i postępować zgodnie z instrukcją (identyczną dla wszystkich certyfikowanych modeli PocketBook).

Niebawem należy spodziewać się aktualizacji oprogramowania dla modeli PocketBook Aqua 2 i PocketBook Touch Lux 4, wprowadzających te same funkcje na ww. urządzenia.